• GoHome Professional
90 m2 do 52000 eura opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 do 52000 eura opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 do 52000 eura opremljen

  • Za upit "90 m2 do 52000 eura opremljen" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 477 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100475. Novi Sad, Sajam – ABC. Ulica Rumenačka. Trosoban nenamešten stan, opremljen kuhinjskim elementima sa sudoperom, dvostrano orijentisan. 95M2, komforne sobe, terasa. Prvenstveno namenjen za tihu poslovnu delatnost. Uvučen od ulice i buke. kontakt....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '90 m2 do 52000 eura opremljen'
44.000 €
44.000 €
53.350 €
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120912, IV/, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Vrlo lep i kompletno opremljen trosoban stan na 4. spratu (od 6 spratova), sa dnevnom sobom, trpezarijom, kupatilom, WC-om, 2 spavace sobe. Stan takodje ima i spajz, kao i 2 terase. Kuhinja je nova i kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan jednoiposoban stan u Duvaništu. Površine je 90m2, nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase, jedna je 30m2. Grejanje je etažno i ima....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Poslovno-stambeni objekat na odličnoj lokaciji u selu Čenta, na Zrenjaninsko-Beogradskom Putu, sa izuzetno prostranim dvorištem. Na osnovu informacije o lokaciji dozvoljena je gradnja, jer je u zoni Porodične Gradnje. Prizemlje od 80 m2, je organizovano kao poslovni Prostor, koji....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 32.000 €, 90,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA POVRŠINE 90m2 SA POMOĆNIM OBJEKTOM NA PLACU OD 25 ARA, KOMUNALNO OPREMLJENA, SA KOMPLETNIM IMANJEM OD 3 HEKTARA, NALAZI SE U NEPOSREDNOJ BLIZINI LESKOVCA U RAJNOM POLJU. PREPORUKA! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 28.000 €, 89,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Hajdučici, na pola puta između Zrenjanina i Vršca. Lepo, mirno, komunalno opremljeno selo u Banatu. Kuća može da se koristi i kao vikendica. Kuća ima 3 prostorije, hodnik i kupatilo. Priključena na struju i vodu. Gas na ulici. Pored kuće na placu se nalaze i 4 nusprostorije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVA OBJEKTA OD 47M2 I 46M2, NA UKUPNOM PLACU OD 2 ARA. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, 'NA BOJNIČKOM I LEBANSKOM PUTU', ŠIRINA PORED ASFALTNOG PUTA SA OBEJU STRANA JE PO 7,5 METARA. POGODNO ZA IZGRADNJU OBJEKTA ZA NEKU USLUŽNU DELATNOST, ILI TRGOVINU. KOMUNALNO OPREMLJENO.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 27.000 €, 86,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u Crkvencu, zgrada trgovine na dobroj lokaciji u centru mesta. Lokal se sastoji iz prodajnog i magacinskog prostora . Funkcionalan, opremljen inventarom. Površine 86 m2 , sa pripadajućim zemljištem od 2 ara. Cena : 29.500 eura .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 56.650 €, 95,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u Tovariševu, urbanom selu u blizini Bačke Palanke. Kuća je potpuno renovirana i opremljena tehnikom. Postavljen je novi krov i fasada. U kući je sve novo: kuhinja sa vrlo kvalitetnom opremom, novi nameštaj u svim prostorijama. Oprema u kupatilu je kvalitetna, a mašine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>