• GoHome Professional
90 m2 do 50000 eura do 444 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 do 50000 eura do 444 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 do 50000 eura do 444 eura/m2 pogodan

  • Za upit "90 m2 do 50000 eura do 444 eura/m2 pogodan" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 30000 eura
    • do 38000 eura (prosečna cena)
    • do 46000 eura
    • do 384 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 30.000 €, 91,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na Paliću. Površine je 715m2. Pogodno je za izgradnju porodične stambene zgrade. .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 39.000 €, 88,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja prodaju se dve porodične kuće na jednoj parceli ukupne površine 336 m², sa dodatnim pomoćnim objektom. 💰 CENA JE IZUZETNO POVOLJNA u odnosu na trenutne cene nekretnina u Bečeju, što ovu ponudu čini još atraktivnijom za sve koji traže kvalitetnu i pristupačnu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća u naselju Verušić nedaleko od Aleksandrova. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevnog boravka, trpezarije i dve zasebne sobe. Prozori su PVC, a grejanje je centralno. Građena je od čvrstog materijala, vodovod je bušeni bunar, kanalizacija je septička....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '90 m2 do 50000 eura do 444 eura/m2 pogodan'
27.000 €
27.000 €
  Kuća, NOVI BEČEJ, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U Novom Bečeju ( Šušanj) prodaje se trosobna prizemna kuća površine 91m 2 sa pomoćnim objektima površine 37 m 2 ; 43 m 2 i 113 m 2 na parceli od 814m 2 gradsko građevinsko zemljište. Kuća je od čvrstog materijala sa betonskim temeljom kao i svi pomoćni objekti . Tip grejanja u kući....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 41.200 €, 88,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 41.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za miran porodični život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Nekretnina se nalazi u tihom okruženju, sa velikim dvorištem koje pruža privatnost,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>