• GoHome Professional
80 m2 renovirano do 1700 eura/m2 useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 renovirano do 1700 eura/m2 useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 renovirano do 1700 eura/m2 useljiv

  • Za upit "80 m2 renovirano do 1700 eura/m2 useljiv" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.266 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 122.570 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prostran stan u pouzdanoj zgradi u mirnom delu Novog naselja! Stan je delimično renoviran, useljiv po isplati i izuzetno dobro osmišljen što se tiče prostora. U svakoj sobi je ostavljen prostor za ugradnju plakara, u kuhinji ima ostavu, orijentisan je dvostrano. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 149.350 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan salonski stan visine 4m. Uknjižen je 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Sve prostorije su maksimalno velike: četiri sobe su oko 23m2, 20m2, 16m2 i 15m2. Nalazi se u prizemlju koje je izdignuto 5 stepenika i ceo stan je kompletno renoviran pre....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 137.000 €, 81,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u blizini okretnice 27e. Novija gradnja, renoviran, 4. sprat bez lifta, eg, zastakljena terasa, uknjižen i useljiv po dogovoru. Prostorije; predsoblje, kuhinja sa šankom, trpezarijsko- dnevni boraval, 2 spavaće sobe, kupatilo, terasa. agencijska provizija 2%....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 renovirano do 1700 eura/m2 useljiv'
143.600 €
143.600 €
120.000 €
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO PRELEP DVOIPOSOBAN STAN KOMPLETNO RENOVIRAN I SREĐEN NA NOVOM NASELJU U MIRNOJ ULICI USELJIV PO DOGOVORU TEL. 063538166 ZORAN Terasa, Lift, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 130.000 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep kompetno renoviran salonski stan u strogom centru grada, površine 83 m2. U svom sastavu ima trpezariju sa kuhinjom iz koje se ulazi u kupatilo, ostavu i 2 sobe koje su trenutno prolazne ali se mogu odvojiti jer postoji ulaz iz trpezarije u obe sobe. Podovi su parket....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 103.200 €, 86,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac,Vojvode Milenka ulica-u blizini Kliničkog centra,4.5,86kvm, renoviran salonac, NOV nameštaj, odvojena kuhinja (mašina za sudove)+ 5 prostorija, 1 kupatilo,2 zastakljene terase, dvostran stan,2 klime , CG (info stan sa održavanjem 15700din), useljiv,u stanu je sve kupljeno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 89.000 €, 75,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, površine 75m2, sa pripadajućim delom dvorišta u površini oko 240m2.Kompletno renoviran.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, hodnika, ostave. Pored ograđenog dvorišta dodatno....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 142.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 149.000 €
28.04.2026 - 142.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten stan, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121536, III/, klima, terasa, renoviran. Izdaje se upravo renoviran, moderno namesten stan u centru, 200 metara od pesačke zone. Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente. Dozvoljeni manji ljubimci. Za ozbiljne zakupce na duži rok, moguća korekcija cene. Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Medicinskog fakulteta Ovaj poslovni prostor poseduje ukupno tri kancelarije (jednu veću i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 63.000 €, 80,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izvanredan lokal, adaptiran za stambeni prostor na adresi Slobodana Penezića . Ovaj prostrani lokal površine 85 kvadratnih metara nudi idealnu priliku stanovanje.Može se kupiti kao jedna stambena jedinica od 85m2,ili dve odvojene stambene jedinice.Jedna je površine 50m2,druga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, Bulevar cara Lazara. Odličan, veoma komforan, kompletno renoviran trosoban stan na 15. spratu zgrade sa liftom. Blizina škole, vrtića, Limanske pijace, Doma zdravlja, ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Ovaj svetao i prostran trosoban stan čine veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Novo Naselje, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Somborska rampa. Predstavljamo renoviran poslovni prostor u prizemlju kuće sa sopstevim ulazom. Ovaj prostor čine prijemni deo, jedna velika open space prostorija, dva sanitarna čvora i ostava. Grejanje na gas. U dogovoru sa zakupcem prostor može biti priveden nameni ( postavka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 21)

<< <1> >>