• GoHome Professional
80 m2 renovirano do 140000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 80 m2 renovirano do 140000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 renovirano do 140000 eura

  • Za upit "80 m2 renovirano do 140000 eura" pronađeno 210 nekretnina - prosečna cena 1.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MAJUR, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 79m² u Petrovaradinu (ulica Čajkovskog). Stan je kompletno renoviran, uknjižen 1/1 i prodaje se direktno od vlasnika. Uz stan dolazi i deo tavanskog i podrumskog prostora, kao i pripadajući deo dvorišta na korišćenje. Nalazi se u mirnoj, jednosmernoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 103.200 €, 86,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac,Vojvode Milenka ulica-u blizini Kliničkog centra,4.5,86kvm, renoviran salonac, NOV nameštaj, odvojena kuhinja (mašina za sudove)+ 5 prostorija, 1 kupatilo,2 zastakljene terase, dvostran stan,2 klime , CG (info stan sa održavanjem 15700din), useljiv,u stanu je sve kupljeno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za mirno porodično stanovanje. Nedaleko su škola, više marketa, pošta, autobusko stajalište. Po strukturi je trosoban, uknjižene površine 80m2, sa....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran sprat kuće u Donjem Komrenu. Nalazi se u prizemlju kuće koja se sastoji od prizemlja i 1 sprata. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 komforne spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaju ugradni ormari, ugradnja....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, DONJI KOMREN, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 146.260 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan porodični stan odličnog rasporeda na lepoj lokaciji u dobro održavanoj zgradi od fasadne cigle. Kompletno renoviran, veoma svetao stan . U blizini: škola, vrtić, MEGA marketi. Uknjižen 1/1 na vlasnika pa je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Naša preporuka ! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 102.000 €, 73,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u samom centru Jagodine, smešten na idealnom drugom spratu – savršen spoj komfora, funkcionalnosti i lokacije. Raspored koji osvaja: dve....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 102.000 €, 73,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova stolarija , kupatilo i ugradni nameštaj . Terasa je zatvorenog tipa ima i pripadajući podrum . Krov stambene zgrade je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 75,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s506 Na prodaju elegantan, kompletno renoviran i opremljen stan površine 75 m², smešten u zgradi sa garažom u širem centru Mladenovca – na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih institucija i sadržaja. Prostrani dnevni boravak sa trpezarijom krasi dekorativni....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 101.000 €, 75,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=75m2 na prvom spratu manje stambene jedinice,Stan se sastoji od: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase i podrum P=16m2 Sve prostorije su prostrane i lepo osvetljene. Stan je komplet renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88991, II/, klima, salonski, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u samom centru grada! Stan je strukturno trosoban, ima odvojenu kuhinju, kupatilo i toalet. Stan je salonskog tipa, a idealan je kako za poslovni, tako i....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 99.000 €, 75,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana - Sokobanja, centar, kod Doma zdravlja Nudimo na prodaju potpuno opremljen dvoiposoban stan u samom centru Sokobanje, u neposrednoj blizini šetališta, sa odličnim pristupom svim sadržajima! Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima 75 m², sa lodjom i parking mestom u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 97.500 €, 74,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,potpuno renoviran stan ,sve menjano -instalacije,pločice,vodovodne cevi , potrebno ,možda,samo krečenje.Ostaju ugradni američki plakari.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051698 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal koji se nalazi u širem centru grada,u ul. Cara Lazara, površine 80 kvm, u suturenu zgrade, grejanje na gas. Sastoji se od hodnika, četiri prostorije i dva toaleta. Lokal je renoviran, ulaz sa ulice. Uknjiženo ( zgrada ima Upotrebnu dozvolu ) cena: 96.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95635, III/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u ponudi za izdavanje, stan na prestižnoj lokaciji centra Beograda, na Vračaru, na pešačkoj razdaljini od trga Slavija, Terazija i Knez Mihailove ulice,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, ostava. Kuca je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrasnjosti je identicno novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan: nov parket, nova struja, novi vrata i prozori kao i kompletna instalacija. Grejanje je centralno-gradska toplana. Ima mogućnost korišćenjna podrumskih i tavanskih prostorija. Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 94.760 €, 75,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran prizemni stan, dvostrano orijentisan, u poslednoj zgradi u Narodnog fronta, odličan raspored, mirna lokacija sa puno zelenila i parkinga., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052876 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.800 €, 79,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE. Stan je Duplex. Komplet renoviran.Ima ostavu,biciklanu i šupu. u ceni.Prodaje se sa nameštajem po meri. Blizina svih sadržaja za život, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 78,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje, odlicna lokacija,uknjizen renoviran 3.0 stan (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1013923 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 148.000 €, 74,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

U najužem centru Subotice prodaje se kompletno renoviran dizajnerski osmišljen stan. Površine je 74m2, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Opremljen je novim nameštajem i aparatima koji su uračunati u cenu stana. Na podovima....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.900 € na 148.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 148.900 €
01.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen. LEP 3.0 stan, kompletno renoviran sa dva mokra čvora. Stan se nalazi u delu Borče punom zelenila. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevna soba, spavaca, decija, kupatilo, wc, prostrana terasa. GREJANJE - CG, sprat 3/4, TERASA, PARKING, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s436 Prodaje se prostran renoviran stan površine 80 m2 koji nudi udoban i komforan životni prostor u srcu grada. Nalazi se u zgradi s liftom, na trećem spratu, pružajući praktičnost pristupa i pogleda. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 90.000 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.gsigma.rs

Dva dvorišna stana naselje Mala Amerika. Stan u prizemlju površine 55 m2 po strukturi dvoiposoban. Stan na prvom spratu uknjižen na 27 m2, u prirodi je veći okvirno 55 m2 dvoiposoban. Sprat ima zasebne stepenice. Svaka etaža ima zasebno kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i po dve sobe....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 74m2 (plus terasa), na Bagljašu, na odličnom mestu u blizini škole, vrtića, pijace, marketa Stan je na petom spratu u zgradi sa dva lifta i dvostrano je orijentisan, komotan i svetao. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 90.000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan stan koji u funkciji može biti trosoban ili četvorosoban. Sastoji se od tri komforne sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i dve terase, od kojih se jedna pruža duž celog stana. Grejanje je centralno na gas, poseduje i inverter klimu. Stolarija PVC, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 89.000 €, 75,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, površine 75m2, sa pripadajućim delom dvorišta u površini oko 240m2.Kompletno renoviran.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, hodnika, ostave. Pored ograđenog dvorišta dodatno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 86.520 €, 84,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan, renoviran i opremljen stan u Temerinu. Stan poseduje tri spavaće sobe, toalet i kupatilo, ostavu, kuhinju, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i veliku terasu sa pogledom na centar. Stan se prodaje sa svim ugradnim elementima, za ostatak nameštaja moguć dogovor. Bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 75m2, na jednoj od najlepših lokacija u gradu, u centru sa pogledom na Sabornu crkvu, u neposrednoj blizini parka Čair. Stan je jugoistočne orjentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji na petom spratu sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban dupleks renoviran i opremljen novim modernim nameštajem. 40m2-uknjiženo+5m2lođa+30m2-gornji nivo sa kosinama. Mereno: 75m2 Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 83,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2025.,

www.heroldo.com

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto kvadratura veća i ima 94 m2, raćionalno iskorišćenog prostora . Stan nudi besprekorni komfor, porodici sa više dece, sve je pažljivo birano i....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 85.000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran stan u porodičnoj zgradi u centru Barajeva. Stan se nalazi u prizemlju, komforan i funkcionalan uz parking mesto ispred zgrade. Struktura stana: dve spavaće sobe prostran dnevni boravak kuhinja sa trpezarijom kupatilo + poseban toalet Dodatne pogodnosti: mirno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 210)

<< <1 2 3 4 5> >>