• GoHome Professional
80 m2 pala cena luksuzan do 490000 eura Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 pala cena luksuzan do 490000 eura Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 pala cena luksuzan do 490000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "80 m2 pala cena luksuzan do 490000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 5.763 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 460000 eura (malo jeftiniji)
    • 510000 eura (malo skuplji)
    • do 6100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 484.500 € na 448.950 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 484.500 €
13.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno moderan, namešten trosoban stan u Novom Sadu, površine 73 m². Nalazi se na 7. spratu od ukupno 11, što doprinosi prijatnom osećaju privatnosti i mirnijem ambijentu. Stan je dvorišno orijentisan i veoma svetao, pa pruža prijatnu atmosferu tokom celog dana. Funkcionalan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 474.500 €
12.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054666, CENTAR, TROSOBAN, 73m2 Postoje prostori koji se gledaju i oni koji se doživljavaju. U Pupinovoj palati, tamo gde se arhitektura ne zadovoljava prosekom, već teži savršenstvu, nalazi se stan koji ne pokušava da vas impresionira on to jednostavno jeste. Na 73m² pažljivo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, temeljno i kompletno renoviran trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 pala cena luksuzan do 490000 eura zadnjih 7 dana'
399.000 €
399.000 €
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno -1)

<< <1> >>