• GoHome Professional
80 m2 duplex do 1800 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 duplex do 1800 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 duplex do 1800 eura/m2 parking

  • Za upit "80 m2 duplex do 1800 eura/m2 parking" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.623 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta Planet-a, škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom, u nadogradnji, na desetom, zadnjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 86m2. Stan je u izgradnji, tipski duplex bez kosina sa parking mestom i dvorištem. Cena stana sa pdv. Manji objekat sa svega tri stambene jedinice. Nalazi se u blizini Najlon pijace. Svi ostali sadržaji su u blizini. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

**PRELEP DUPLEX RAĐEN SA STILOM! Fantastičan dvosoban i komforan duplex na Grbavici, prelepog rasporeda, dodatno radjen i renoviran s ukusom. Stan u dve etaže od kojih donji deo poseduje komforan i jako svetao dnevni bravak sa uvučenom kuhinjom koja ima svoju prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 duplex do 1800 eura/m2 parking'
120.000 €
120.000 €
133.900 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, 3,0 duplex. Na prvom nivou nalaze se kuhinja sa trpezarijom, , prostran dnevni boravak, hodnik, gostinski toalet, ostava i terasa. Na drugom nivou: hodnik, kupatilo i dve spavaće sobe. Stan ima pripadajući deo dvorišta, podrum kao i dva parking mesta. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 137.920 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu nekretninu u našoj ponudi. U pitanju je četvorosoban duplex, na popularnoj lokaciji, za miran i porodičan život. Stan se nalazi na lokaciji, gde se nalaze dve škole, vrtić, sa mnoštvo parkinga i zelenila u neposrednoj okolini. Stan poseduje dnevni boravak, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.300 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 81m2. Stan je Duplex. Dva kupatila.Ostaje kuhinja po meri..Mirna ulica u blizini glavne saobraćajnice Heroja Pinkija. Izuzetno funkcionalan. Novija gradnja. Parking u dvorištu. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepoj, mirnoj ulici na telepu prodaje se namesten duplex. Na prvoj etazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaca soba , kupatilo i ostava iz hodnika. Iz dnevnog boravka izlaz na prostranu terasu koja takodje ima ostavu. Na druhoj etazi spavaca soba i polu soba koja moze....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.000 € na 146.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 148.000 €
10.04.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 79m2, duplex ( u dva nivoa) po strukturi trosoban a može da se adaptira u 4,0-soban, grejanje na gas, klima, teras, parking mesto. Idealno za veću porodicu ili radni prostor. meksički dekorativni kamen, zidna tehnika ottocento u open space-u, španska....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.000 € na 146.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 148.000 €
17.04.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu manje dvorišne zgrade što ga čini izuzetno mirnim, izolovanim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.950 €, 87,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.600 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su spavaće sobe i kupatilo sa kadom. U dvoristu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 78 m². Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom.Stan ima pripadajuće parking mesto u dvorištu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094382 Na prodaju uknjižen, duplex na trećem spratu u novijoj zgradu bez lifta. Nalazi se u blizini Železničke stanice. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, toalet. Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.100 €, 76,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN DUPLEX 76m² - 141.100€ NOVA DETELINARA.RENOVIRAN.TERASA.LIFT.UKNJIŽEN.PETI SPRAT.PARKING.CENA SA STVARIMA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.500 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu Bulevara Partijarha Pavla. stan j po strukturi ČS-duplex. Dole dnevni boravak,sp.soba, kuhinja, kupatilo,terasa. gore: 2 sp.sobe i kupatilo. Stan u dvorištu zgrade ima sopstvenu terasu za sedenje sa stolovima. malo stanara.Grejanje na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.500 €, 84,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 84m2. Stan je duplex bez kosina. Poseduje dva mokra čvora i dve terase. Savršen raspored prostorija. Prodaje se komplet namešten. Odlična lokacija u blizini Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Obezbeđen parking. Centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican duplex na mirnoj lokaciji. Stan je odlican , sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarja, parket. Lokacija 5 minuta od centra,blizu svih bitnih objekata ! Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 82.400 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Čalijama, na mirnoj i lepoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene spavaće sobe i dnevnog boravka, spojenog sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilo sa kadom, ukupne površine 40 m2. Na podu je laminat, stolarija drvena.Prodaje se namešten.Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 70.000 €, 80,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 80,08 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 50,03 od kojih je terasa 19,98 m2 i u nivou prvog sprata površina 30,05 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 30)

<< <1> >>