• GoHome Professional
80 m2 do 50000 eura prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 80 m2 do 50000 eura prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 50000 eura prizemlje

  • Za upit "80 m2 do 50000 eura prizemlje" pronađeno 51 nekretnina - prosečna cena 465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 475 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALEKSINAC, 26.000 €, 77,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju, P=77m2 na placu od 30ari. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća ima gradjevinsku dozvolu. Voda je bunarska sa hidroforom, struja trofazna. Kuća ima ozidano potkrovlje, potrebna adaptacija potkrovlja.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća građena 1991god.,spratna,spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje,omalterisane. Nema kupatilа,ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja,sprovedena instalacija za struju. .

 
 
 
  Apartman, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 22.000 €
02.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 20.000 €, 86,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano i postavljena je drvena stolarija. Sprat do koga vode zasebne spoljne stepenice nije sređen, samo je ozidan. Nalazi se na oko 200m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 21.000 € na 19.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 19.500 €, 80,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 21.000 €
27.04.2026 - 19.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća ukupne površine 80 m², organizovana u dva nivoa, smeštena na placu pravilnog oblika u mirnom okruženju na periferiji grada. Prizemlje je funkcionalno koncipirano kao velika višenamenska prostorija koja objedinjuje kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, uz kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-51 (od ukupno 51)

<< <1 2> >>