• GoHome Professional
80 m2 do 38000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 do 38000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 38000 eura što veći

  • Za upit "80 m2 do 38000 eura što veći" pronađeno 189 nekretnina - prosečna cena 403 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 36000 eura (malo jeftiniji)
    • 39000 eura (malo skuplji)
    • do 416 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, FARKAŽDIN, 38.000 €, 87,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Farkaždinu. U prirodi jedan od rukavaca Tamiša prolazi na desetinu metara od kuće. Na samo par stotina metara od reke Tamiš. Površine 87 m2, na prostranom placu od 12.24 ari. Kuća se sastoji od dve sobe, trpezarije sa kuhinjom (špajz), hodnika i novog kupatila. Spoljna....

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 do 38000 eura što veći'
35.000 €
39.900 €
35.000 €
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 87,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica površine 87m2 za renoviranje na Đurđevom brdu na dobroj lokaciji do asfalta. Svi priključci su u blizini. Grejanje na čvrsta goriva, monofazna struja. Ovakve ponude su retke, ako želite plac na dobroj lokaciji do samog asfalta, nazovite nas! .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 20.600 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 17.000 €, 87,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 20.600 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu. Kuća je u izvornom stanju, očuvana , ali su potrebna dodatna ulaganja. Stolarija je drvena, a podovi su kombinacija dasaka i linoleuma,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zidana kuća čvrste gradnje u mirnom delu Turije. Kuća ima dve sobe do ulice, veću dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom, kupatilo, još jednu sobu i veliku zatvorenu terasu. Kuća je suva, svetla i uz manje ulaganje je useljiva. Iza kuće se nalaze zidani pomoćni objekti za razne....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća površine 86 m2 u osnovi sa potkrovljem koje je nedovršeno (razvedena struja) na placu od 4,30 ari. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizmelje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, velike sobe (koja se može pregraditi)....

 
 
 
  Kuća, KULA, 30.900 €, 86,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna kuća u Liparu! Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 27.000 €, 86,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u Crkvencu, zgrada trgovine na dobroj lokaciji u centru mesta. Lokal se sastoji iz prodajnog i magacinskog prostora . Funkcionalan, opremljen inventarom. Površine 86 m2 , sa pripadajućim zemljištem od 2 ara. Cena : 29.500 eura .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 86,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća površine 86 m², smeštena na prostranoj parceli od 9 ari, idealna za miran porodični život ili vikend odmor. Raspored prostorija: • hodnik • dve spavaće sobe • dnevni boravak sa kuhinjom • prostor predviđen za kupatilo, garaža. Do same kuće vodi asfaltni put, što....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 20.000 €, 86,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano i postavljena je drvena stolarija. Sprat do koga vode zasebne spoljne stepenice nije sređen, samo je ozidan. Nalazi se na oko 200m....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, cela. Nudimo vam uknjizen u kucu na uknjizen ih 85 kvm i 12 ari placa. Kuca je stara za totalnu rekonstrukciju. Ranije je imala struju ali je iskljucena ,obzirom....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, cela. Nudimo vam uknjižen u kuću na uknjižen ih 85 kvm i 12 ari placa.Kuća je stara za totalnu rekonstrukciju.Ranije je imala struju ali je isključena ,obzirom....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 39.500 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na padinama Fruške Gore imanje sa potencijalom i sigurnošću! >> Prodajem gradjevinsko zemljište po ceni 15 Evra po m² Kuća sa priključcima, voćnjakom i pomoćnim objektima idu uz plac u istoj ceni! Vlasnik - Prodaja bez posrednika! #Sviloš, opština Beočin | Blizu Novog Sada i Sremske....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €, 85,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Apatinu. -Površina kuće je 85 m2, a površina placa je 239 m2. -Kuća poseduje hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom. -Grejanje je na struju. -U dvorištu se nalazi pomoćna prostorija. -Kuća poseduje poseduje i tavanski prostor. *ŠIFRA....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 41.200 €, 85,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična uknjižena kuća. Kompletno renovirana, sa puno zelenila. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Kuća, BANATSKI DESPOTOVAC, 16.000 €, 85,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Banatskom Despotovcu. Površine 85 m2, na placu od 925 m2. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odmah useljiva. Potrebna adaptacija. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 35.000 € na 37.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, LUKIĆEVO, 37.000 €, 84,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 35.000 €
05.03.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na istom placu u Lukićevu. Obe kuće su po strukturi trosobne. Svaka kuća poseduje po dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom i kupatilo. Centralno grejanje u kući na čvrsta goriva. Plin. Trofazna struja. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti Grejanje CG....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik 1/1, Uz određena ulaganja je useljiva i pogodna je da se koristi i kao vikendica i kao kuća. Krov je urađen, novim pokrivačem. Površine je....

 
 
 
  Kuća, SENAJA, 30.000 €, 84,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K739 Prodaje se prizemna zidana kuća površine 91 m², smeštena u mirnom prirodnom okruženju u Senaji. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji – Beograd je udaljen oko pola sata vožnje automobilom, a sat vremena javnim prevozom, dok je Mladenovac na samo 17 km. Plac veličine 4,12....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 40.000 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Melencima. Površina kuće 84 m2 , na prostranom placu od 19 ari. Dnevni boravak spojen sa trpezarijom, kuhinja je odvojena, jedna spavaća soba, hodnik i kupatilo... Kolski ulaz... U dvorištu se nalaze pomoćne prostorije... Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, ŠID, 40.000 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

RENOVIRANA KUĆA U ŠIDU 84m2 PRIVATNI SVOJINA VLASNIK 1/1 AGENCIJSKA ŠIFRA: 1338 ŠIFRA NEKRETNINE: 12157 Izrenovirana kuća u Šidu 84 m2. Podovi su laminat, pločice i parket a plafon lamperija. Kuća ima trofaznu struju, bunarsku i gradsku vodu i kanalizaciju. Nalazi se na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 24.000 €, 84,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca je u Banatskom Novom Selu, 16km od Panceva, 32km od Beograda, jako lepo i razvijeno selo, prigradsko (Pancevo) naselje, autobusi za grad na svakih sat vremena, zeleznicke stanica VRSAC-PANCEVO-BEOGRAD. Na 1000-1200 metara od kuce je sve, ambulanta, posta, menjačnica, Gomex, Persu,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 20.000 €, 84,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća mešane gradnje površine 84m2 u selu Drljan, na tromedji izmedju Bačke Topole, Bečeja i Srbobrana. Kuća je veoma prostrana, sastoji se iz velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, jedne manje i jedne veće spavaće sobe, hodnik, kupatilo i jedna dogradjena izbetonirana....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 19.500 €, 84,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću u samom centru Titela Odlična pozicija u samom centru naselja u blizini crkve Titel predstavlja prelelpo staro naselje na ušću Bečeja u Tisu Prilika za one koji žele da uživaju van gužve velikog grada Kuća je zidana, prizemna i ima 84m2....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 39.000 €, 83,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajmok, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 89kvm na placu površine 1170kvm. Građena je od mešovitog materijala. U svom sastavu poseduje: dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima je brodski pod....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 30.000 €, 83,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa pomoćnim objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Nekretnina je odmah useljiva i pogodna je adaptaciju. Površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 površine 83 m² 🔹 Objekat 2 pomoćni objekat površine osnove....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 40.000 €, 83,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom.Komforan stan sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dvostrano orijentisan i veoma svetao. U stanu su korišćeni materijali visokog kvaliteta. Useljiv odmah. Nalazi se u naselju Gaj u Barajevu....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 40.000 €, 83,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća novije gradnje u selu Balajnac, opština Merošina. Kuća jen površine 83m2 u osnovi, smeštena na ograđenom placu od 12,5 ari. Postoje 2 ulaza, sa glavnog i sporednog puta, kao i 2 bunara. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika i kupatila, a u nastavku....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.600 €, 83,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naselju Lugovo prodaje se dvojna kuća čvrste gradnje, površine 83 m², smeštena na placu od 1015 m². Kuća ima funkcionalan raspored i sastoji se od: • dve sobe • dnevnog boravka • kuhinje • manje sobe koja može služiti kao ostava ili radna soba • kupatila • terase Na kući su ugrađeni....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 38.000 €, 82,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 82 m2 lepe vikendice sa dobrim pogledom na vodu. Bliznakinje poseduju svaka po dve sobe na spratu sa izlazom na zajedničku terasu, a u prizemlju su po dnevni boravak i kuhinja sa izdvojenim toaletom. U vikendici ima struja i voda. A iza vikendice se nalazi mali boks za....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 38.000 €, 82,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari, nalazi se odmah useljiva kuća, sa pogledom na ulicu. Kuća se sastoji od hodnika, tri sobe, kuhinje, ostave, kupatila, lođe i podruma. Priključena struja, voda gradska, kanalizacija. Vlasnik 1 kroz 1, kuća je uknjižena....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 38.000 €, 82,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Novom Kozjaku selu u Opštini Alibunar na oko 70 kilometara od Beograda i 50 od Vršca, prodaje se kuća odmah useljiva bez ikakvih ulaganja. Kuća ima 3 sobe, kuhinju dnevnu sobu-trpezariju,ostavu i kupatilo. Prozori pvc, podovi laminat,parket i pločice, zidovi sređenei,plafoni takođe,kupatilo....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 82,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u vikend naselju Budžak, ima 92 m2, zidana ciglom i ima betonsku ploču. Poseduje 3 sobe, kupatilo, garažu i podrum od 12 m2. U dvorištu zidana šupa, novi zaasad šljiva sa sistemom kap pokap. Plac ia ukupno 15 ar. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 40.000 €, 82,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Rekovca Vlasništvo1/1 U blizini marketa,srednje i osnovne škole,pijace ,ambulante,apoteka,pošte,banke ,obdaništa i ostalih javnih ustanova Rekovac je opština Levča i nalazi se 25 km. od Kragujevca Struja trofazna ,gradska voda i kanalizacija,asvalt Za ostala....

 
 
 
  Farma, PARAĆIN, 20.000 €, 82,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo legalizovanu porodičnu kuću od 82m2 sa ekonomskim objektom od 104m2 na placu od 5a! Zemljište u građevinskom području Sopstveni bunar , struja 82 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, POTOČAC, 20.000 €, 82,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo legalizovanu porodičnu kuću od 82m2 sa ekonomskim objektom od 104m2 na placu od 5a! Zemljište u gradjevinskom području Sopstveni bunar ,struja Kuća, Paraćin - Potocac | Prodaja · 82m² · 20.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 41.000 €, 82,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122986, II/III, klima, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvorišna zgrada. U CENU ZAKUPA URAČUNATI SVI TROŠKOVI! Kompletno sređen trosoban stan u kući površine 64m², plus terasa 18m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 186)

<< <1 2 3 4 5> >>