• GoHome Professional
80 m2 do 200000 eura parket što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 80 m2 do 200000 eura parket što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 200000 eura parket što skuplji

  • Za upit "80 m2 do 200000 eura parket što skuplji" pronađeno 613 nekretnina - prosečna cena 1.966 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 2.sprat
    • podrum
    • 4.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.450 €, 73,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Zemunskog stadiona, na jednoj od najpopularnijih i najbolje pozicioniranih lokacija u Zemunu se nalazi zgrada u izgradnji, proverenog investitora koji je radio na desetine projekata po Zemunu, a koji je cenjen i poštovan kako kod svojih kupaca, tako i kod poslovnih partnera.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 187.000 € na 192.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2025 - 197.000 €
20.07.2025 - 192.000 €
07.11.2025 - 187.000 €
03.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 192.000 €, 80,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117015, IV/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 80,06 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. LIFT. Ulaz: predsoblje 1,34 m2 + mali toalet 1,63 m2. Stepeniste (hrastov parket) vodi u stan: dnevna soba 17,68 m2, manja spavaca soba 10,69 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 75m2 + TERASA, TROSOBAN Predstavljamo vam komforan trosoban stan pozicioniran na najlepšem delu Novog naselja. Odlično održavana zgrada. U stanu je sve renovirano, nova instalacija, tarket parket, nove plocice, bez ulaganja. Poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju koja....

 
 
 
  Stan, BANJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, useljiv, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, kupatilo sa bideom, 2 terase (5,55m2....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, useljiv, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu radijatori,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, 2T, odmah useljiv .. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, odmah useljiv, uknjižen, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, kupatilo sa bideom, 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex, dvorisno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.770 €, 77,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.450e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 187.057 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo trosoban stan u novoj, useljenoj zgradi u mirnom delu Zemuna. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". U samoj gradnji korišćeni su materijali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.600 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, savršen pogled i raspored +++Agencijska oznaka 1061947. Prodaje se troipsoban stan na Novom naselju . Stan je na osmom spratu pa samim tim ima divan pogled kog ništa ne zaklanja, vidi se Fruška gora . . Stan je izuzetno dobro očuvan . Ima 87m2 + 8 m2 dodatog hodnik prostora....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.indomio.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedan od najtraženijih tipova stanova, sa dve spavaće i dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na 4 spratu i ima prelep pogled. Stan ima prelepu natkrivenu terasu na koju pristup ima više prostorija ovog stana. Sunčana strana. Zgrada odličnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.750 €, 75,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je odličnog rasporeda i pruža visok nivo komfora za porodično stanovanje. Zgrada poseduje kompletnu infrastrukturu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Salajci.PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket.Pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.597 €, 79,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 181.000 €, 84,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i tri lođe. Na podovima je parket, stolarija je drvena. Stanu pripada podrumska prostorija. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.770 €, 75,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban, komforan stan sa odličnim rasporedom prostorija i tri terase, ima i odvojenu kuhinju. Pogled sa terasa se pruža na Dunav, Ribarac i Frušku goru. Stan je dvorišno orijantisan i u mirnom kraju punom zelenila, sa dovoljno parkirališta oko zgrade. Nalazi se u blizini škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 180.600 €, 86,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz ulaza, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Prelep duplex u centru Novog Sada. Kopletno renoviran stan, promenjene sve vodovodne i strujne instalacije. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Blindirana ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasni parket, italijanska keramika. Fenomenalna investicija kako za život....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.249 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 80.46m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, u samom centru Subotice, prodaje se trosoban komforan stan na prvom spratu u zgradi bez lifta, površine 86m². Stan je dvostrano orijentisan, a sastoji se od predsoblja, velike kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3. 0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje se trostran (istok-zapad), svetao stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: veliki dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Užice, Centar, Mališe Atanacković, 74m2 . 74m2, 3.0, 4/5, gas, lift, terasa, garaža, ostava, video interfon, nov, lux, uknjižen. Odličan stan u centru grada, zgrada nova, izgrađena i opremljena....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 181.000 € na 180.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 181.000 €
01.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>