• GoHome Professional
80 m2 do 130000 eura duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 do 130000 eura duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 130000 eura duplex

  • Za upit "80 m2 do 130000 eura duplex" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 1.458 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 125.660 €, 77,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan duplex na vrlo traženoj lokaciji. Stan poseduje tri komforne spavaće sobe, dva sanitarna čvora, vrlo dobro održavan. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 85,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjizen cetvorosoban duplex stan u nadogradnji na Detelinari, donji nivo: kuhinja, wc, terasa, gornji nivo: dnevni boravak, kupatilo, tri spavace sobe, peti sprat, IDS 73468. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 do 130000 eura duplex'
120.000 €
120.000 €
120.000 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

**PRELEP DUPLEX RAĐEN SA STILOM! Fantastičan dvosoban i komforan duplex na Grbavici, prelepog rasporeda, dodatno radjen i renoviran s ukusom. Stan u dve etaže od kojih donji deo poseduje komforan i jako svetao dnevni bravak sa uvučenom kuhinjom koja ima svoju prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvorosoban stan(Duplex) ukupne površine 72 m2 + 14m2 terase od kojih je uknjižena površina 54,35 m2 . Odlična lokacija blizina pijace,Doma Zdravlja,prodavnica,apoteka i drugih trgovinsko-ugostiteljskih objekata.Kompletno renovirano Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM CETVOROSOBAN STAN NA VETERNIKU-NOVOGRADNJA 80M2 na drugom spratu-duplex kupatilo i toalet dve terase tri spavace sobe i veliki dnevni boravak cena 131840eur u ponudi garaza po ceni od 17000eur kontakt 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepoj, mirnoj ulici na telepu prodaje se namesten duplex. Na prvoj etazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaca soba , kupatilo i ostava iz hodnika. Iz dnevnog boravka izlaz na prostranu terasu koja takodje ima ostavu. Na druhoj etazi spavaca soba i polu soba koja moze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan duplex na Adicama. Kompletno renoviran, menjane sve instalacije. Stan se nalazi u mirnoj ulici okružen zelenilom. Blizana autobuskog stajališta, marketa, apoteka i svega što je potrebno za savremen život. Udaljen desetak minuta vožnje od centra grada. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 114.600 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POVOLJNO ! Prodaje se funkcionalan i svetao duplex od 76m2, u lepoj ulici na Podbari. Lokacija je izuzetna - svega 5 minuta laganog hoda do strogog centra grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve komforne spavaće sobe i kupatila. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 132.610 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan - duplex nalazi se u blizini Satelitske pijace u mirnom okruženju na Satelitu. Stan je izuzetno kvalitetno renoviran i održavan i ne zahteva nikakva nova ulaganja. Prostrane sobe pružaju komfor! Sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, dva kupatila, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.500 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu Bulevara Partijarha Pavla. stan j po strukturi ČS-duplex. Dole dnevni boravak,sp.soba, kuhinja, kupatilo,terasa. gore: 2 sp.sobe i kupatilo. Stan u dvorištu zgrade ima sopstvenu terasu za sedenje sa stolovima. malo stanara.Grejanje na gas.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 80,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Stan-duplex se nalazi preko puta Opstine, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spvace sobe i terase. Na spratu, predsoblje, tri spavace sobe i kupatilo. Uknjizen 1/1 na 50 m2. .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 107.200 € na 108.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 107.200 €
17.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUŽNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Blizina Dunava i šetalista. Blizina 2 osnovne škole! Stan "Elegancija"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 78,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini novog obdaništa, autobuske stanice, apoteke i prodavnice, koja je udaljena svega 20 metara od zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 73,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u novijoj zgradi. Stan je bez ulaganja. Duplex, dole kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Gore predivne komforne 2 sp.sobe, kupatilo. Uknjižen! Keš-kredit! 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, VRBAS, 105.780 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1017707 Na prodaju odličan trosoban duplex u izgradnji, smešten u centru Vrbasa, na odličnoj lokaciji, u blizini autobuske stanice i gimnazije. Stan će imati podno grejanje na gas sa kalorimetrima, što omogućava efikasnu kontrolu potrošnje i troškova. Odlikuje ga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 104.300 €, 81,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Centar noviji uknjizen funkcionalan troiposoban duplex stan bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047285 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok se dve spavaće i kupatilo nalaze na VI spratu (na koji se penje stepenicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.430 €, 75,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan duplex na veoma traženoj lokaciji. Na donjoj etaži je svetao dnevni boravak, kuhinja je povezana sa boravkom, ali je izdvojena, spavaća soba, wc i terasa. Na gornjoj etaži su još dve sobe i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Stan je dvorišno orijentisan, sklonjen od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,četvorosoban stan P=82m2,duplex na trećem spratu novije zgrade, 2015god zidana. Stan je prostran,svetao i sastoji se od : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,hodnika,kupatila. Na podu je hrastov parket,pvc stolarija,Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex na odličnoj, vrlo traženoj lokaciji. Trosoban, na prvoj etaži dnevna soba, kuhinja, trpezarija i kupatilo, na drugoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 95.790 €, 87,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban, duplex, stan, koji se nalazi u centru Bačke Palanke. Stan se sastoji iz dve etaze, na donjoj se nalaze dnevni boravak sa terasom, kuhinja i kupatilo, a na gornjoj tri spavaće sobe i kupatilo. U cenu stana ulaze kuhinja i ugradni ormar, a ostali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 78,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban DUPLEX u blizini Sajma. Na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom. Na spratu su dve spavaće sobe i toalet. Stan je bez ulaganja. Treći sprat, lift..(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052826 .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.700 €, 82,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova detelinara,uknjižen,četvorosoban duplex stan od 82m2 , (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1044071 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada +++ Agencijska oznaka stana 9117170. Novi Sad, centar, 86m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,luxuzno i moderno opremljen stan na 2 nivoa,,kao duplex stan, kompletno opremljen,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo,terasa,ostava,a na gornjem delu su hodnik 2 sobe,toalet,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 137.900 €, 81,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Duplex sa komfornim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhijom u donjoj etaži. Terasa ide celom dužinom dnevnog boravka. U gornjoj etaži tri spavaće sobe (jedna dečija i dve velike u koje staje francuski krevet) i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 137.920 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu nekretninu u našoj ponudi. U pitanju je četvorosoban duplex, na popularnoj lokaciji, za miran i porodičan život. Stan se nalazi na lokaciji, gde se nalaze dve škole, vrtić, sa mnoštvo parkinga i zelenila u neposrednoj okolini. Stan poseduje dnevni boravak, tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 82.400 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Čalijama, na mirnoj i lepoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene spavaće sobe i dnevnog boravka, spojenog sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilo sa kadom, ukupne površine 40 m2. Na podu je laminat, stolarija drvena.Prodaje se namešten.Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 82,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u Batajnici, idealan za porodicu. U odličnom stanju - redovno renoviran, 2016. godine odrađena fasada, struja, voda. 2022. godine je sređen i krov. Nalazi se u blizini OŠ “Branko Radičević”, marketa i svega potrebnog za život. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja,trpezarija,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 89.000 € na 79.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 79.000 €, 83,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 89.000 €
26.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

SAMO U SELEKT NEKRETNINAMA! Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan, duplex površine 83m2 u centru grada. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe i kupatila koji se nalaze na spratu i komfornog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i terase koji su u prvom nivou. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 75.300 €, 86,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep duplex u centru Vrbasa. Stan je bez većih ulaganja. Sama blizina prodavnica, šetališta, aut.linija. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 51)

<< <1 2> >>