• GoHome Professional
80 m2 što veći do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 što veći do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 što veći do 120000 eura

  • Za upit "80 m2 što veći do 120000 eura" pronađeno 2 922 nekretnina - prosečna cena 1.141 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • duplex
    • kablovska
    • podrum
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.480 €, 76,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA NEKRETNINA U IZGRADNJI! Odličan kvalitet opreme i gradnje, italijanska keramika, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Svaki stan ima svoj kotao za gas, nezavisno od drugih, gratis klima uređaj uz svaki stan. Cena je sa povratom PDV-a! Mogućnost kupovina....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 119.500 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U Futogu, u neposrednoj blizini Dunava građevinska celina sa ruševnom kućom, sastoji se iz dve parcele (381 i 1072 m2) ukupne površine 1453m2. Kuća za rušenje, uknjižene površine 87m2. Nepokretnost se nalazi u uređenoj i asfaltiranoj ulici sa svom potrebnom infrastrukturom, odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 što veći do 120000 eura'
116.390 €
115.000 €
108.900 €
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.450 €, 87,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika! Odlična kuća novije gradnje u mirnijem delu Petrovaradina, idealna za porodičan život. Kuća se nalazi na svega par kilometara od centra grada, odlično je povezana autobuskim linijama. Pozovite nas za više informacija! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.390 €, 87,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika! Odlična kuća novije gradnje u mirnijem delu Petrovaradina, idealna za porodičan život. Kuća se nalazi na svega par kilometara od centra grada, odlično je povezana autobuskim linijama. Pozovite nas za više informacija! d24 šifra: 547983 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 110.725 €, 87,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 87,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće koji se sastoji od dva lokala sa ulice i stana sa ulazom iz dvorišta. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i jedne velike sobe. U dvorištu je pomoćna prostorija. Lokale je moguće koristito kao jedan veći ili kao dva manja zasebna. Vodovod....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 104.326 €, 87,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Dve spavaće sobe. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izrazena cena je sa PDV-om. Moguć je povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija: Kralja....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 100.000 €, 87,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi 5min od samog centra grada. Stan poseduje 2 kupatila, jedno je u fazi renoviranja i trenutno magacinski prostor. Potrebni osnovni molerski radovi Cena je formirana i snizena na osnovu trenutnog stanja. Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 100.000 €, 87,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka nekretnine 3091565, Sremska Kamenica, Artiljevo. Prodajemo vikend kuću na obroncima Fruške Gore, Sremska Kamenica, Artiljevo. U prelepom prirodnom okruženju, a na samo desetak km od grada. Objekat je uknjižen kao vikend kuća, 34 m2, predat zahtev za legalizaciju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

FUTOG, KUĆA, 87M2,PLAC, 1453M2. Oglašavamo prodaju ruševne kuće na odličnoj lokaciji u Futogu, blizu škole, bazena, sportske hale, nasipa Kuća je za rušenje ali je plac odličan, priključci su svi u ulici. Moguće je zidanje i manje stambene zgrade. Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Čeneju. Odlično pozicionirana. Spratna ! kontakt Gordana 0648544018 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PLAC 1453 I KUĆA 82 M2, U SLEPOJ ULICI NADOMAK DUNAVA---Agencijska šifra 3000380.Na prodaju stara kuća površine 82 m², koja se nalazi u izuzetno mirnoj i slepoj ulici, u neposrednoj blizini Dunava — idealnoj lokaciji za one koji žele mir, privatnost i dodir sa prirodom. Plac je prostran,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 95.790 €, 87,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban, duplex, stan, koji se nalazi u centru Bačke Palanke. Stan se sastoji iz dve etaze, na donjoj se nalaze dnevni boravak sa terasom, kuhinja i kupatilo, a na gornjoj tri spavaće sobe i kupatilo. U cenu stana ulaze kuhinja i ugradni ormar, a ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 93.000 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bačkoj Palanci u centru, na atraktivnoj lokaciji, ulica Jugoslovenske armije. Trosoban stan 87m2 u dva nivoa, treći sprat. Donji deo stana:-predsoblje -ostava -kupatilo -prostran dnevni boravak -kuhinja sa trpezarijom -terasa sa ostavom Gornji deo stana:-hodnik -kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 124.790 €, 87,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u izgradnji, rok zavrsetka je kraj 2022 godine. Vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Subotici, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, u ulici Marije Vojnić Tošinice, nalazi se prostran salonski stan površine 87m², smešten na prvom spratu manje zgrade sa svega tri stana. Ovaj stan je jedini na spratu, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 88.000 €, 87,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054093. SUBOTICA, ŠIRI CENTAR TROSOBANSTAN,87 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 87.000 €, 87,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kula - Centar . Prodaje se lokal od 87kvm. Poseduje dve veće odvojene prostorije, mini kuhinju i toalet, TFS, gradska voda i kanalizacija, grejanje na struju Inverter klime, mogućnost priključka na GAS. Poslovni prostor je pogodan za razne delatnosti i na odličnoj je lokaciji- pijaca....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 87,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se koristiti za više namena. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Grejanje je ta, stolarija je pvc. Poslovni prostor ima svoje pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 87,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1040744 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 80.000 €, 87,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor u Mz Dudova Šuma na prometnom putu, na placu od 452 m2. Objekat je građena od čvrstog materijala i ima 87 m2. Sastoji se iz predsoblje, ostave, svlačionice, WC-a, i tri prostorije. Grejanje je na TA peć. Struja je trofazna, voda je iz gradske vodovodne....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 75.000 €, 87,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

3S257 Komforan stan u naselju 25.Maj, nalazi se na trecem spratu u zgradi sa liftom. Stan od prostorija ima predsoblje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,tri spavace sobe ,kupatilo,ostavu,dve terase. Za dodatne informacije pozvati Natasa 063 7030 -538 Tanja 062 8010-641 Sloba 062....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 74.270 €, 87,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa prizemna kuća u Srbobranu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Lokacija odlična za miran porodičan život u blizini osnovna škola, vrtić, prelep park, market, pijaca, autobuska stanica. Uknjižena kuća 1/1 na vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.000 €, 87,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Telep,Stan je potpuno sređen bez ikakvih ulaganja.Uknjižen i odmah useljiv.Poseduje sopstveni sistem grejanja sa sopstvenim mernim instrumentom(po sistemu koliko potrošiš toliko platiš).Izuzetno funkcionalan raspored prostorjja,svetao i prozračan.Kuhinja je zasebna sa konfornom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.200 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov jednoiposoban stan sa prostranom terasom, na III spratu rekonstruisane zgrade, na odličnoj i mirnoj lokaciji u Durlanu, blizu škole, marketa, pijace i autobuskih stajališta. Nalazi se na III spratu zgrade i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom , spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 72.100 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Čortanovcima Na placu pd 9 ari nalaze se dve kuće, do ulice kuća ima 87m2, u dvorištu starija kuća 70m2 (koja je za renoviranje) dve pomoćne prostorije struja monofazna, voda, gas, bunar , septička jama Prva novija kuća ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 71.080 €, 87,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 87,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 69.600 €, 87,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Sombor. U Soforebo zgradi, blizu pijace i centra grada na prometnoj lokaciji 87m2 registrovanog poslovnog prostora na prodaju. 24m2 u prizemlju, 63m2 u podrumu. IDEALNO za poslove trgovine, gde u prizemlju može biti prodavnica u podrumu komercijala sa magacinom ili šta god. Podrumski....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 68.000 €, 87,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Ekskluzivno pravo prodaje Agencija Bombyx Novi Sad Svetozara Miletića 51. Reg.br.217. Oglašavamo prodaju starije porodične kuće 87m plac 1540m u Kovilju ulica Stevana Pešića. Kuća ja građena od čvrste građe, zidana ciglom, zdrava je, ali joj je potrebna adaptacija. Plac....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 129.000 €, 87,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU UKNJIZEN PLAC SA POSTOJECOM KUCOM KOJA JE ZA RUSENJE. U BLIZINI DUNAVA. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.000 € na 65.000 € dana 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 69.000 €
13.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da ponudimo kuću starije gradnje površine 87 m² , koja se nalazi u Aranđelovačkoj ulici u Prijepolje, u neposrednoj blizini Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije (MUP) i Republičkog geodetskog zavoda ( Služba za Katastar nepokretnosti). Kuća je funkcionalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju poslovni prostor u centru grada u Batinskoj ulici. -Površina poslovnog prostora je 87 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju u sklopu stambene zgrade. - U suterenu poslovnog prostora se nalazi dva sanitarna čvora, čajna kuhinja, kao i poslovni prostor od 63 m2, koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 473)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>