• GoHome Professional
60 m2 podrum do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 podrum do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 podrum do 2000 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "60 m2 podrum do 2000 eura/m2 što skuplji" pronađeno 292 nekretnina - prosečna cena 1.540 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban, funkcionalan stan u izvornom stanju. Uknjižen na 60 m2 građevinske površine i na 56 m2 korisne površine. Pri nadogradnji zgrade vlasnici stana su dobili proširenje za još 12m2 lepe terase koja je orjentisana ka dvorištu. Tom prilikom je na zgradi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.gsigma.rs

VRNJAČKA BANJA - Prodaje se stan u strogom centru Banje, starogradnja, održavan, namešten 65 m2 plus terasa 30m2 + terasa 8 m2. . Grejanje je samostalno 18kw - kotao na struju. Stan je veoma svetao, sa lepim pogledom, veoma praktičnog rasporeda prostorija za udoban život, prozori....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Zabrežju povšine 64 m2 +10 m2, spratnosti Pr+PK, na građevinskom placu od 38,65 ari. Struktura: Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo se sastoji od dnevnog boravka sa leve strane i kuhinje i kupatila sa desne. Iz dnevnog boravka stepenice vode....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 podrum do 2000 eura/m2 što skuplji'
103.820 €
103.820 €
134.050 €
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran, dvosoban stan na Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Stan ima pripdajući podrum. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 135.930 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u izgradnji, smešten u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi, idealnoj za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi po savremenim standardima sa kvalitetnim materijalima i odličnom termičkom i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 134.000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119574, III/XIV, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava. Odličan dvosoban stan 65m2 na Novom Naselju! Fantastična lokacija na minut od vrtića i škole! Na mirnoj lokaciji, ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117270, XI/XI, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi srcu naselja Brace Jerkovic, ojruzen zelenilom, parkovima i svom potrebnom infrastrukturom. Bliza marketa, trznog centra, doma zdravlja, osnovnih skola, vrtica. Povezan gradskim orevozom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije dvoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka na jednoj od najboljih gradskih lokacija u blizini centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma Zdravlja,fakulteta i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta(iznad je tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Trosoban-top lokacija***Oglašavamo prodaju redovno održavanog trosobnog stana na treženoj lokaciji u gradu-Grbavica.Sastoji se od hodnika,odvojene kuhinje sa trpezarijom,dnevne i dve spavaće sobe,kupatilo,ostava i terasa.Dvostrano orjentisan.Kuhinja radjena po meri kao i bela tehnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007586. Prodaje se renoviran, dvoiposoban stan na koji se nalazi na 1. spratu zgrade, locirane na južnom Telepu u neposrednoj blizini osnovne škole Jožef Atila i raznih drugih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodični stan u mirnom delu Novog Naselja - Šarengradu. Stan je u dve etaže, na donjoj se nalazi veoma prostran dnevni boravak na izlaskom na terasu, kuhinja koja ima prirodnu ventilaciju, i kupatilo sa ležećom kadom. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen 1/1 na prodavca, 58m2 korisne površine, 64m2 građevinske površine. U najlepšem delu Borče, okružen parkovima i zelenilom. Blizu škole, vrtića, Doma zdravlja, pijace, nedaleko od Lidla i Šoping centra kao i okretnice autobusa. Slobodan parking oko zgrade. Dobro održavana zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121306, II/III, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam dvoiposoban stan ,Borča 3 kod osnovne škole,predposlednna stanica 95. Stan je dvostrano.. Dve spavaće sobe,jedna je velika druga manja,skoro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 65,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen četvorosoban dupleks smješten je na izuzetno privlačnoj lokaciji Nove Detelinare. U prizemlju stana nalazi se prostrani dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijskim prostorom, glavna spavaća soba, kupatilo te terasa koja uključuje i dodatnu ostavu. Na gornjem katu su dvije dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.420 €, 61,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Adicama. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine.Kupovinom stana dobija se pravo kupovine parking mesta.Za detaljne informacije pozovite agente prodaje! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.800 €, 64,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Prodaje se odličan trosoban stan u neposrednoj blizini železničke stanice u Petrovaradinu - U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, menjačnica, pošta i sve što je neophodno - Nalazi se na šestom spratu zgrade sa liftom - Iznad stana se nalazi tavanski prostor, tako da stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 131.620 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2. 0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće, renoviran 2019. godine (instalacije). Prostorije: predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom. Poseduje i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Podrum Pešterska Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122785, I/, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan u maloj zgradi na Telepu. Stan je na prvom spratu. Ulica je mirna i pored zgrade ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s509 Prodaje se izuzetno lep, kompletno namešten stan površine 62 m², smešten u mirnom stambenom kompleksu na Kosmaju, okružen prirodom i svežim vazduhom – idealan za one koji traže oazu mira na samo sat vremena vožnje od Beograda. O prostoru: Stan je savršenog rasporeda i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114380, PR/I, dupleks, terasa, uknjizen, podrum, moze zamena(). Stan na Muharu. U blizini objekta Zemunsko pozoriste , pijaca, skole, kej Autobuske stanice u neposrednoj blizini ( 1 minut od stana) Sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje i kupatila u prizemnlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Staroj Detelinari! Stan je opremljen autentičnim nameštajem i tako se i prodaje. Ima pripadajuću podrumsku prostoriju od 4m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 129.500 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan svetao, izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan i prostran porodičan dvoiposoban stan u mirnom, zelenom delu Borče. Moderno je renoviran i spreman za useljenje odmah. Stan je površine 52m2 i lođa je 8m2 ukupno 60m2. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.500 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju, površine 59m², na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja, idealnom za porodični život. U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola, kao i brojni parkovi, prodavnice i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.430 €, 59,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 64,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stan na dva nivoa u lepoj ulici blizu glavnog puta u Veterniku! Zgada novije gradnje, veoma lepa i kvalitetna, prostor u stanu odlično raspoređen. Stan ima prostoriju od oko deset metara kvadratnih koja nije u kvadraturi, a investitor je prilikom izgradnje tu sobu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.750 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 127.720 €, 62,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. U dvorištu ima 7 stanara, svi su saglasni sa prodajom. Dobra lokacija za investitore. Terasa, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.200 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite porodičan stan na mirnoj lokaciji onda ne propustite ovu priliku. Stan se nalazi na Staroj Detelinari, na drugom spratu. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, fizički odvojenu kuhinju sa ostavom, sanitarni čvor, terasu kao i ostavu u podrumu. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 126.690 €, 60,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex u samom centru Novog Sada. Kompletno renoviran stan 2019. godine, rađen odličnim i kvalitetnim materijalima. Parket prve klase, španska i italijanska keramika, pvc stolarija, veoma svetao stan, komforne dve spavaće sobe na spratu, jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čine dve etaže, donju etažu čini dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BETANIJA, 63m2, TROSOBAN Prodaje se odličan, prostran, svetao stan, sa orijentacijom na dve strane. Sastoji se iz: velikog predsoblja sa ugradnim plakarima, prostrane dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijskim delom i terasom, dve spavaće sobe, jedna ima terasu, kupatila sa ležećom kadom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 289)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>