• GoHome Professional
60 m2 do 210000 eura Zadnjih 7 dana interfon parki - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 210000 eura Zadnjih 7 dana interfon parki - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 210000 eura Zadnjih 7 dana interfon parking

  • Za upit "60 m2 do 210000 eura zadnjih 7 dana interfon parking" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.820 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 210000 eura zadnjih 7 dana interfon parking'
153.400 €
153.400 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Murmanska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Jelke Bojkić Makavejev Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Arena, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan 55m2 (mereno 60m2) na osmom spratu odlično održavane zgrade sa liftom , centralnim grejanjem, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni.. Kompletno namešten, veoma svetao, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2. 5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dušana Vukasovića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>