• GoHome Professional
60 m2 do 210000 eura 1.sprat prizemlje Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 210000 eura 1.sprat prizemlje Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 210000 eura 1.sprat prizemlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "60 m2 do 210000 eura 1.sprat prizemlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je retka i zanimljiva nekretnina sa velikim potencijalom da se vrednost poveća i dobije prioritet na lokaciji. U ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice na Banovom brdu. Na prvom spratu je 2.0 stan od 55 m2. Dvostrano orijentisan, dve terase. Iznad stana je tavanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 181.307 €, 62,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.842 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 212.000 € na 210.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 217.000 €
11.03.2026 - 212.000 €
01.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Unikatan stan na 3 nivoa – Profesorska kolonija 2.0, uknjižen 59m2, pr+1, TA, inverter klima, KATV, internet, interfon Prodaje se specifičan i moderno koncipiran dvosoban stan površine 59m² u srcu Profesorske kolonije. Smešten u mirnoj Ilirskoj ulici, ovaj prostor nudi privatnost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 216.818 € na 206.818 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 206.818 €, 65,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 216.818 €
03.04.2026 - 206.818 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, dupleks stan u novoj zgradi kod SC Olimp, opština Zvezdara. U jednom od najtraženijih delova grada, stan površine 65m2. Nalazi se u prizemlju i prvom spratu nove stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje, sa liftom i ukupno četiri sprata. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 205.000 €, 55,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi sa liftom i čistim ulazom, dvostrano orijentisan stan. Nalazi se na prvom spratu, sa jedne strane definiše se kao prizemlje, zbog drugog objekta pored. Nov parket, renovirana kuhinja. Pripadajući podrum. Od prostorija: predsoblje, kupatilo, spavaća soba (11m2), kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 57,34m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.357 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 176.200 €, 59,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Socijalno, odličan trosoba stan u izgradnji , odlična lokacija i cena sa PDV-om! Mogućnost kupovine i garažnog mesta u zgradi! +++ Aggencijska oznaka stana 1064267, Novi Sad, Socijalno . Prodaja stana u novoj zgradi, vrhunska zgrada u izgradnji. Prvi sprat, 59m2, trosoban sa terasom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najpopularnijih ulica u Zemunu, u Prvomajskoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na visokom prizemlju koje je visine kao prvi sprat, u zgradi koja je uredna i dobro održavana. U neposrednoj blizini je više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 60 m2 do 210000 eura 1.sprat prizemlje (83)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>