• GoHome Professional
60 m2 do 210000 eura 1.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 210000 eura 1.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 210000 eura 1.sprat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "60 m2 do 210000 eura 1.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.469 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samoj granici između urbanog jezgra Novog Beograda i mirnog, istorijskog duha Stare Bežanije, nalazi se prostor koji nudi više od pukih kvadrata – priliku za život po vašoj meri. Smešten u Zemunskoj ulici, ovaj dvoiposoban stan koristi sve prednosti transformacije ove zone u jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 210000 eura 1.sprat zadnjih 7 dana'
145.000 €
145.000 €
145.000 €
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 186.000 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza. U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 56m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 149.000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 141.600 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite porodičan stan po ceni koja je danas retkost za četvorosobnu strukturu - ovo je ozbiljna prilika.Na prodaju četvorosoban stan od 62,5 m2 u Vidovdanskom naselju, smešten na prvom spratu u modernom objektu spratnosti prizemlje + dva sprata, što budućim vlasnicima donosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, projektovan prema savremenim standardima gradnje i komfora. Lokacija: Kaluđerica – Ulica Vojvode Stepe Stepanovića Površina: 60 m² Sprat: 1. sprat od ukupno 4. Stan odlikuje pažljivo organizovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 108.000 €, 62,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na prvom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 102.000 €, 62,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na drugom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 101.000 €, 62,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na četvrtom spratu (potkrovlju) etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na trećem spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>