• GoHome Professional
60 m2 do 1700 eura/m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 1700 eura/m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 1700 eura/m2 dvorište

  • Za upit "60 m2 do 1700 eura/m2 dvorište" pronađeno 142 nekretnina - prosečna cena 1.258 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅ Hodnik Prednosti i dodatne pogodnosti: ✔ Prodaje se sa celokupnim nameštajem – spreman za useljenje odmah ✔ Tri klima uređaja – maksimalna udobnost....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 107.415 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 65.10kvm koji se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. U stanovima se postavljaju izuzetne italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Borči, Centar 2. 56 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i velike terase. Ono što ga čini posebnim je pripadajuće dvorište i park za decu pored samog stana. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 1700 eura/m2 dvorište'
100.000 €
100.000 €
99.900 €
  Stan, LJUBOVIJA, 108.800 €, 64,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 64m2 + 30m2 pripadajuće terase, VPR/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 57,95m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans mira i urbanog života. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini centra, škole, opštine i policijske stanice, što ga čini idealnim kako....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, spratnosti Po+Pr+4, smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Dizajnirana i prilagođena životu savremene porodice, pružiće Vam komforan i udoban dom. Stanovi su projektovani da budu funkcionalni sa maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 110.210 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Telep, deo kuće 65 m2 +++ Agencijska oznaka 3045656, Telep deo kuće uknjižen kao stan sa sopstvenim ulazom u dvorište i opredeljenim delom parcele koja je zajednička svojina, Oglašavamo prodaju uknjiženog, trosobnog stana kao deo kuće od 65 m2, na Telepu. Kuća je u korektrom stanju,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 60,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u jednoj od najmirnijih ulica Sremskih Karlovaca. Kuća poseduje malo dvorište. Uvedeni su struja, voda, kanalizacija. Kuća je uknjižena, završeno je prizemlje, sprat u sirovom stanju. Nalazi se na 15 minuta hoda od centra Sremskih Karlovaca, a par minuta hoda od marketa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.000 €, 55,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41507, 061 234 30 11 Stefanela, Kod Sajma prodajemo dvosoban stan 55m2 na IV spratu ,Gleda na dvorište i ima terasu. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.600 €, 57,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u početnom i najlepšem delu Karaburme, dve stanice od Bogoslovije, odmah iza Omladinskog stadiona. U izvornom je stanju, pravi dvosoban stan sa prelepim, velikim, dvorištem koje se nalazi kontra od ulice i ima sopstveni mir i tišinu. Nova je fasada na objektu i stan je izolovan....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Mitrovica, odlična lokacija. Blizina keja i sadržaja za rekreaciju na obali i gradskoj plaži, čini idealno mesto za porodični život u naselju Dekanske bašte. Predstavljamo vam izuzetno lep i fukcionalan stan ,smešten na četvrtom spratu, zgrada sa liftom, renoviran, odmah useljiv....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepsem delu Smederevske Palanke, 3km od centra u ulici Crvene Armije prodaje se kuca 60m2 sa svim pomocnim objektima i 102 ara placa (dvoriste, orahar i slobodna povrsina). Kuca ima etazno grejanje na cvrsto gorivo i dovod gasa do kuce, bunarsku i gradsku vodu. Kontakt 063372787....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o ulaganju u nekretninu koja će Vam se višestruko isplatiti? Mi imamo pravu ponudu za Vas. Prodaje se lep dvoiposoban stan u Sokobanji. Površine je 56m2, nalazi se u visokom prizemlju zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 82.400 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u centru Sremskih Karlovaca. Nalazi se na 50 od cesme cetiri lava, na 150m od Karlovacke zeleznicke stanice, blizu apoteka, prodavnica i doma zdravlja. Zgrada je iz sedamdesetih godina proslog veka, ali kompletno restaurirana spolja, uradjena je nova fasada, kro i oluk.Hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 91.000 €, 61,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se pojavi stan u centru Novog Sada, isplatilo se čekanje. Sada imate jedinstvenu priliku da kupite stan po ceni od 1490 evra po m2. Na svega 2 minute hoda od strogog centra Novog Sada i pešačke zone-Zmaj Jovine ulice, Dunavske ulice, Srpskog narodnog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 92.700 €, 63,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, na placu od čak 1.052m², prodaje se kuća od 63m² sa svim priključcima – struja, voda i gas. Iako je nekretnina zapuštena, njen potencijal je ogroman: prostrano dvorište pruža mogućnost izgradnje ili potpune renovacije po vašem ukusu. Idealno za one koji traže....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Pančeva, u naselju Kotež 1, nalazi se stan koji svojim rasporedom i toplinom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Ušuškan među zelenilom, a na samo nekoliko koraka od svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, pijace – ovaj stan nudi svakodnevnu praktičnost i....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u Novim Banovcima, površine 63m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 101.020 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.650 €, 63,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u dobrom stanju, pogled na dvoriste, delom I na Maticu Srpsku, parking u okviru zgrade sa kapijom na daljinsko upravljanje. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051572 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan od 55m2 u centru Zemun Polja. Stan je dvostrano orijentisan,iza zgrade je uređeno dvorište za stanare zgrade. U neposrednoj blizini nalazi se pijaca,pošta ,škola,vrtić ,maloprodajni objekti i prevoz, koji je odlične povezanosti....

 
 
 
  Stan, BOLJEVCI, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Boljevci, trosoban stan u centru sa garažom, uknjižen .. / Boljevci, centar, nedaleko od Crkve, preko puta škole, ul Braće Kokar, funkcionalan, svetao prostor, u starijoj prizemnoj kući, visoki plafoni, trostran, gradska voda, struja, termo izolovani spoljni zidovi, klima, TA grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 81.900 €, 58,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u potkrovlju urbane vile, idealan za miran i udoban porodični život. Nalazi se u mirnom delu Bačke Palanke, u neposrednoj blizini Lidla, Pepca i DM-a, a na samo petnaest minuta hoda od centra grada. Prodajna površina stana iznosi 58,5 m²,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivno naselje „Panorama Houses“ smešteno u blizini centra Vrnjačke Banje. U sklopu naselja se nalaze prizemne kuće, izgrađene na prostranim parcelama od 6 ari. Svaki stan prostire se na 64m2 korisne površine, što omogućava komforan životni prostor, i popločani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.300 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinic poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 62,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan sa pripadajućim dvorištem. Po strukturi je dvosoban sa dve spavaće sobe a kuhinja, trpezarija i dnevni boravak čine jednu prostoriju. Dograđen je ulazni hodnik tako da stan ima 60m2 a uknjižen je na 51m2. Renovirane su sve cevi, instalacije, stavljena krovna....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prijatna i funkcionalna kuća površine 55 m², smeštena u mirnom delu Vrdnika, idealna za sve koji žele skladan spoj prirode, tišine i udobnog životnog prostora. Nekretnina je savršen izbor za stalno stanovanje, vikend-boravak ili kao investicija za turističko izdavanje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 85.000 €, 64,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvorišni stan na odličnoj lokaciji, par minuta do centra grada. Lepo, sređeno dvorište. Odlična ponuda. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.190 €, 57,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Dvorišni stan na odličnoj lokaciji, par minuta do centra grada. Lepo, sređeno dvorište. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Odlična ponuda. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 56m2. Sastoji se od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 138)

<< <1 2 3 4> >>