• GoHome Professional
60 m2 do 1700 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 1700 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 1700 eura/m2

  • Za upit "60 m2 do 1700 eura/m2" pronađeno 3 716 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • useljiv
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41510, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan stan na prvom spratu, kompletno namešten. Na prvom spratu. Funkcionalan raspored, komforan stan pun prirodne svetlosti. U ceni i parking mesto. Odlična lokacija, Nova Detelinara, Blizina Sajma, u okolini razni marketi, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 108.800 €, 64,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 64m2 + 30m2 pripadajuće terase, VPR/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan izuzetnog rasporeda i komfora sa pripadajućim parking mestom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe i prostrane, kupatila i veoma svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Stan ima i jednu terasu.Grejanje je podno na gas, što obezbeđuje visok nivo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 1700 eura/m2'
110.500 €
98.600 €
77.000 €
 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2. 0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, dvoiposoban stan, na Panteleju, u neposrednoj blizini kružnog toka, sa veoma dobrim. sadržajnim i brojnim prodavnicama. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, dve spavaće sobe,dva mokra čvora i jedne lodje. Stan je u novoizgradjenoj zgradi i postoji mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

One bedroom apartment in BW Residences. Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Agencijska provizija 50% Terasa, Lift,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 93.500 €, 55,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Ovaj poslovni apartman se nalazi na prizemlju i koncipiran jej tako da se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, spratnosti Po+Pr+4, smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Dizajnirana i prilagođena životu savremene porodice, pružiće Vam komforan i udoban dom. Stanovi su projektovani da budu funkcionalni sa maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!NOVO U PONUDI!!!Stanovi različitih struktura.Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala!-Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan)-Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma DIKIĆ-Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji od 60m2 na visokom prizemlju, bez terase, grejanje centralno na kalorimetre. Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 107.070 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u urbanoj vili od 3 stana Odlično organizovan prostor, svaki kvadrat je na svom mestu. Dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu sa ostavom plus tri spavaće sobe. svaki stan ima svoj gasni kotao što pruža mogućnost ušteda tokom grejne sezone. Tarket podovi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.570 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renoviran stan na izuzetnoj lokaciji u gradu. Porodičan stan sa dve komforne spavaće sobe, dnevnom, trpezarijom, kuhinjom i kupatilom. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat. Pored ugradnih ormana i američkog plakara, ostali bi i kuhinjski elementi. Novi vlasnici će uživati....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 96.820 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u dobro održavanoj zgradi. Veoma svetao , dvorišno orijentisan. Uknjižena nekretnina. Naša preporuka ! .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅ Hodnik Prednosti i dodatne pogodnosti: ✔ Prodaje se sa celokupnim nameštajem – spreman za useljenje odmah ✔ Tri klima uređaja – maksimalna udobnost....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 90.000 € na 98.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 90.000 €
13.05.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Posebna prednost stana je izlaz na veliku terasu površine 48m2 koja pruža dodatni prostor za odmor. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforan stan površine 56m², smešten u blizini izvora Snežnik, na trećem spratu stambene zgrade. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i tesare. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa dve terase, komplet renoviran, uknjižen, u lepoj zgradi na atraktivnoj lokaciji. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten jednosoban stan površine 56m2 u zgradi novije gradnje u centru grada. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na komfornu terasu, spavaća soba koja takođe izlazi na terasu, prostorija koja je garderober....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119729, I/III, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 110.250 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

!!!!!NEMA BOLJE!!!! U Ponudi odlična kuća na Telepu po veoma pristupačnoj ceni.Kuća ima 65 kvadrata i nalazi se na placu koji ima 200 kvadrata.Veoma je pogodna za miran porodični život, u današnje vreme i za ljude koji kupuju radi izdavanja jer su kuće veoma tražene. Zato pozovite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 110.210 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosobna kuća na Telepu. Nekretnina je uknjižena. Odlično održavana, u odličnom delu Telepa. Na par koraka od Bulevara patrijarha Pavla, škole, vrtića, marketa.. Za više informacija možete pozvati naše agente. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 110.210 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Telep, deo kuće 65 m2 +++ Agencijska oznaka 3045656, Telep deo kuće uknjižen kao stan sa sopstvenim ulazom u dvorište i opredeljenim delom parcele koja je zajednička svojina, Oglašavamo prodaju uknjiženog, trosobnog stana kao deo kuće od 65 m2, na Telepu. Kuća je u korektrom stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija. Dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban. Uknjižen 1/1 moze na kredit. Odličan raspored. Stan za ulaganje. Pozvati za više informacija. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, neuseljavan stan, odmah useljiv. Komforan, svetao, dvostrano orijentisan. Kvalitetna novija gradnja sa maksimalnom izolacijom. Pripadajuće obeleženo parking mesto sa rampom, uračunato u cenu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.570 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 65,04m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.570 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 99.900 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo duplex kuću u nizu na Zlatiboru u naselju Jelena Anžujska. Kuća je ukupne kvadrature od 59m2 takođe joj pripada i veoma uredjeno dvorište od 32m2. Struktura: na donjem nivou se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i dvorište, a na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Viktora Kina, Palilula, 110000€, 65m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Viktora Kina, Palilula Viktora Kina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan komforan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Nekretnina je odličnog rasporeda iz hodnika u sve prostorije što pruža osećaj intime za višečlanu porodicu. Od opreme stan poseduje odlično očuvanu drvenu stolariju, keramiku vrhunskog....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvorišni stan od 65 m2 u istorijske zgrade u centru grada. Stan se sastoji od zastakljene verande od 10 m2, hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila sa tušem i gosteinske sobe sa sopstvenim kupatilom. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 75 m2. Odlična lokacija, kod pijace, etažno grejanje, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Investitor OZON-GRADNJA u okviru Projekta Veternik Residence gradi 34 urbane vile u neprekinutom nizu, ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku, Novi Sad. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 108.300 €, 64,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savremeni stambeni kompleks u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do kraja 2026. godine. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji u Bečeju, u mirnom i urbanom okruženju, sa lakim pristupom svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, zdravstvenim ustanovama i javnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 103.210 €, 61,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje sedvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima P+5 sprata. Stan je površine 60,71m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima, u skladu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 408)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>