• GoHome Professional
60 m2 do 130000 eura bazen podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 130000 eura bazen podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 130000 eura bazen podno grejanje

  • Za upit "60 m2 do 130000 eura bazen podno grejanje" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.820 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, IRIG, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA - VRDNIK, NEPOSREDNA BLIZINA TERMALNIH BAZENA - TOP LOKACIJA!---Agencijska šifra: 1007947. Prodaje se potpuno nov, komforan dvosoban stan na 1. spratu zgrade u Vrdniku, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Termalnih bazena. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 63,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten apartman u prelepom planinskom ambijentu – Brzeće, u podnožju Kopaonika. Apart hotel FOKA SPA je smesten u mestu Brzeće na 1000 m nadmorske visine. Nalazi se u podnozju planine Kopaonik koja je najveci planinski masiv Srbije i jedan od najlepsih ski centara....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 130000 eura bazen podno grejanje'
125.000 €
125.000 €
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org