• GoHome Professional
60 m2 do 120000 eura podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 120000 eura podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 120000 eura podrum pala cena

  • Za upit "60 m2 do 120000 eura podrum pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.709 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 119.900 €
01.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 120000 eura podrum pala cena'
109.180 €
109.180 €
45.000 €
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 130.000 €
13.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom naselju. Zgrada ima lift. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Stan je uknjižen. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 83.000 €
17.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Podrum Cara Lazara Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>