• GoHome Professional
60 m2 što veći do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 što veći do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 što veći do 140000 eura

  • Za upit "60 m2 što veći do 140000 eura" pronađeno 8 447 nekretnina - prosečna cena 1.824 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • podrum
    • podno grejanje
    • 1.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 144.870 €, 65,85 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 130.000 €, 65,77 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 što veći do 140000 eura'
98.880 €
140.000 €
140.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.gsigma.rs

VRNJAČKA BANJA - Prodaje se stan u strogom centru Banje, starogradnja, održavan, namešten 65 m2 plus terasa 30m2 + terasa 8 m2. . Grejanje je samostalno 18kw - kotao na struju. Stan je veoma svetao, sa lepim pogledom, veoma praktičnog rasporeda prostorija za udoban život, prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlican trosoban stan na Grbavici! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan namešten stan sa parking mestom. Idealan za porodičan život, u blizini škola, vrtića i marketa. Vrhunski kvalitet nameštaja. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, VINIK, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 64,70m2, nalazi se na IV spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iznad stana će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna ka ulici. Treći sprat, dve terase. Trosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 65m² · 140.000€.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 65m Telep u izgradnji Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 65m u izgradnji Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 139.540 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.400 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVO U PONUDI***Novi stanovi na odlicnoj lokaciji. Jednoj od najpozeljnijih za zivot. Jako kvalitetna gradnja!Fudermax ploce i demit fasada, PVC spoljna stolarija ANTRACIT sa sestokomornim krilom i petokomornim stokom, sigurnosna vrata sa maksimalnim stepenom zastite, trocelicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran, dvosoban stan na Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Stan ima pripdajući podrum. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Novoj Detelinari - moderan, svetao i funkcionalan Smešten je na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u mirnoj i porodičnoj ulici Na prvom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostran dnevni boravak uz još dve sobe, kao i kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 143.000 €
13.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, u blizini Vojislava Ilića. Objekat spratnosto Su+Pr+2+Pk. Spoljni zidovi klima blok 19cm i kontaktna fasada od EPSa debljine 12cm uz trake kamene vune. PVC stolarija. Sobna vrata drvo i medijapan. Sigurnosna ulazna vrata. Granitna keramika i hrastov parket. Energetski....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov stan u centru od 65m2 na 1. spratu po strukturi dvoiposoban, dva mokra čvora (kupatilo+wc), ostava, terasa. Useljiv odmah. Mogućnost kupovine garažnog mesta. .

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 138.201 €, 65,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, građevinska dozvola, mogućnost kupovine na kredit, rok završetka 2026.god. U ponudi stanovi i poslovni apartmani. Garažno mesto 17.000e+PDV Parking van garaže 8.000e Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 137.991 €, 65,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Tražite savršen spoj prirodnog okruženja i blizine centra Zlatibora? Kompleks "Ruj Mountain Residence & Spa" pruža upravo to! Smešten na zlatiborskom proplanku, u neposrednoj blizini naselja Jelena Anžujska i hotela "Zelenkada", ovaj ekskluzivni kompleks nudi idiličan pogled na panoramu....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 139.000 € na 137.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 137.900 €, 65,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 139.000 €
20.03.2026 - 137.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BULEVAR EVROPE , USELJIVBRZO , DOBRA CENA . Cena stana 139,900 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1099461. Prodaje se odličan stan u dva nivoa na Bulevaru Evrope . Zgrada stara 15 godina , odlično zidana , uknjižena. Stan je dvorišno orjentisan, U donjem nivou se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 137.250 €, 65,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan duplex na veoma atraktivnoj lokaciji. Dvorišno orjentisan tako da nema buke. Na donjem nivou kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo sa ležećom kadom i prostrana spavaća soba. Na gornjem nivou nalaze se dve manje spavaće sobe, stepenice su zidane. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 140.590 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092660 - CENA sa PDV-om, Trosoban stan u kvalitetnoj izgranji u Petrovaradinu. Grejanje na Gas-kalorimetri. Treći sprat,lift,terasa. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 136.220 €, 65,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/petrovaradin-stari_majur/513647 Pozovite nas za vise info: 021/221-5500 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.000 €, 65,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Nova detelinara, na prodaju odličan dvoiposoban stan na dva nivoa, 66m2, novija zgrada sa liftom, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i terase u donjem delu. Gore je hodnik, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je u dobrom stanju, bez većih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 140.800 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u PETROVARADINU površine 65m2. Cena stana pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Odlično je povezan sa glavnom saobračajnicom kao i sa gradom. Mirna ulica. Mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.820 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.11.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 135.000 €, 65,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji u Durlanu koji se nalazi u blizini Pošte i pijace. Stan se nalazi na 3. spratu stampene zgrade. Stan je površine 64,31m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Kvadratura....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 135.000 €, 65,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, Karađorđeva ulica, zgrada pored Danubiusa, na 6. spratu, stan u izvornom stanju, funkcionalnog rasporeda, odličan, bez nužnih ulaganja. Dva kupatila, dve terase, centralno grejanje, dva lifta u zgradi. Ukupna kvadratura stana sa terasama iznosi 75m2. Cena nije fiksna. Agencijska....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 135.000 €, 65,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se salonski, izuzetno funkcionalan stan u centru Smedereva, u Karađorđevoj ulici, preko puta Doma kulture i OŠ „Dimitrije Davidović“. Stan je dvostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti, a sa jedne strane pruža se lep pogled na crkvu. Stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.110 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 134.100 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!NOVO U PONUDI!!!Stanovi različitih struktura.Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala!-Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan)-Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma DIKIĆ-Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 134.050 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Pri projektovanju, posebnu pažnju je posvećena kvalitetu izgradnje i ugrađenih materijala i opreme. Termoizolacija celog objekta (gradnja termoizolacionim blokom), Nemačka akrilna PVC stolarija sa aluminijumskim roletnama, bešumni VEGA lift velike nosivosti, gasno grejanje sa pojedinačnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 134.000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119574, III/XIV, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava. Odličan dvosoban stan 65m2 na Novom Naselju! Fantastična lokacija na minut od vrtića i škole! Na mirnoj lokaciji, ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji stan na dve etaže. Zgrada je kvalitetno gradjena i sva oprema u stanu je korektna. Dvorisno orijentisana nekretnina izolovana od buke.Za vise informacija pozovite nase agente https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-nova_detelinara/393342 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep dvosoban stan na Novom naselju! Stan se nalazi u izvornom stanju, u dobro očuvanoj zgradi sa novim liftom. Prostran je i poseduje jednu terasu i jedan francuski balkon. Ispred zgrade dostupno je mnoštvo parking mesta, što dodatno olakšava svakodnevni život.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji! 064/822-21-40 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji stan na dve etaže. Donja etaža uknjižena, gornju predali na legalizaciju. Zgrada je kvalitetno gradjena i sva oprema u stanu je korektna. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006044. Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru Patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj zgradi sa liftom koju je zidao renomirani investitor. Po svojoj strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.250 €, 65,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053919, JUGOVIĆEVO, DVOIPOSOBAN, 65M2 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>