• GoHome Professional
50 m2 zadnjih 14 dana 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 50 m2 zadnjih 14 dana 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 zadnjih 14 dana 2.sprat

  • Za upit "50 m2 zadnjih 14 dana 2.sprat" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.651 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 49 m2 na drugom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.500 €, 52,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 2. spratu zgrade sa liftom, po strukturi jednoiposoban povrsine 52m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Etazno grejanje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '50 m2 zadnjih 14 dana 2.sprat'
115.000 €
153.600 €
105.000 €
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 92.500 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je duplex dvoiposoban na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i svetao, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 263.620 €, 49,00 m2 cca 5380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd-Blok 64-Soul 64 Stan površine 49m2, po strukturi 2.0, na drugom spratu zgrade s liftom, portirnicom. Kompleks Soul 64 predstavlja idealan izbor za moeran i bzbedan život porodica ali i kao savršeno mesto za obavljanje biznisa. Mogućnost kupovine i garažnog mesta. Posrednička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom... 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% Mike Alasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 162.000 €, 48,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U jednoj od traženih i interesantnijih ulica u Zemunu, u veoma mirnom okruženju ulice, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i lepo održavane zgrade okružene sa dosta zelenila i parkovima ispred i iza zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.800 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija pregrađene šankom, dnevne sobe , spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Stan je istočno orjentisan, nalazi se u centru grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102616 CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM PROVIZIJOM OD 3%. Prodaje se putpuno renoviran KOMPLETNO NAMEŠTEN klasičan dvosoban stan na Limanu 4, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljana Miljanića, 2/3, gas, uknjižen-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice, veoma....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054838, LIMAN IV, DVOSOBAN, 52M2 Na prodaju potpuno renoviran, moderno uređen dvosoban stan u Balzakovoj ulici na Limanu IV. Stan smešten na drugom spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade. Prodaje se kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i opremom, spreman za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.000 €, 46,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene sobe, uvučene kuhinje, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na drugom spratu u zgradu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.900 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno dva sprata, u neposrednoj blizini centra i svih važnih sadržaja. Stan je dvosoban, površine 36 m², uz dodatnih 10 m² terase, što ukupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>