• GoHome Professional
50 m2 zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 50 m2 zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "50 m2 zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 352 nekretnina - prosečna cena 2.814 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • lift
    • dvorište
    • 1.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.400 €, 48,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u Donjoj Vrežini. Površine je 48m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Na podu je parket, stolarija je drvena, grejanje je na struju. Nalazi se u mirnijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 127.000 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan u useljenoj zgradi decembra 2025. godine. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Trosoban stan površine 54 m2. Treći sprat. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '50 m2 zadnjih 14 dana što veći'
145.800 €
144.550 €
82.500 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Ljubostinjska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2. 0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 210.000 € na 215.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 210.000 €
16.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lep stan na Vračaru – savršena lokacija, mir i pogled na zelenilo. Na prodaju funkcionalan dvosoban - opremljen stan u jednoj od najmirnijih ulica na Vračaru – Ljubostinjskoj. U pitanju je tiha, jednosmerna ulica sa minimalnim saobraćajem, što ovu nekretninu čini oazom mira u srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 5 Spratnost: 15 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 117.368 €, 54,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata i ima površinu od 54,79 m². Stan je po strukturi 2.0 i sastoji se od funkcionalnog rasporeda prostorija, uz jedno kupatilo. Posebnu vrednost ovoj nekretnini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 54,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Džona Kenedija, cg, 7/8, uknjižen-Stvarna površina-53.50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju, na atraktivnoj lokaciji u Ulici Džona Kenedija. Stan je po strukturi dvosoban, poseduje terasu koja ukupnu kvadraturu proširuje do 53.5m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 102.030 €, 54,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 53,70m2 na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 54,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten na idealnom prvom spratu održavane stambene zgrade. Stan je smešten u srcu Miljakovca 2, u okruženju poznatom po miru, tišini i obilju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 149.500 €, 54,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju. Kuća je u fazi rekonstrukcije, ojačan je temelj, odrađena je hidro i termoizolacija. Započeta je galerija i otvorenog je koncepta, računajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 54 m2 na prvom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.420 €, 54,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izvanredan stan koji je upravo stigao na tr��i��te! Nalazi se u blizini TC Stadion u Beogradu. Ova nekretnina, koja ��e biti zavr��ena u septembru 2026, pru��a savremeni stil ��ivota koji kombinuje udobnost i prakti��nost. Ukupna stambena povr��ina od 54 m2 nudi prostranu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, prodaje se polunamešten. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lepe terase sa ostavom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 153.000 €, 54,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u mirnom delu Zemunu , Gornji grad - Kalvarija , u neposrednoj blizini parka Jelovac. Ovaj dvosoban stan dvostrano je orjentisan (jug-istok) ,svetao i osunča , komforan i nalazi se u dobrom , održavanom stanju. Lokacijski je dobro pozicioniran i u blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan povr��ine 54,55m u zgradi u izgradnji, na ��estom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 2.5 strukture. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo odabranim zavr��nim detaljima. Projektovana je da....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan povr��ine 54,55m u zgradi u izgradnji, na petom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 2.5 sobne strukture, idealan za ��ivot ili kao investicija za izdavanje. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bw Kings Park Residence, 5/15, cg, u izgradnji-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-53.67m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 163.770 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Limanu 4, jednom od najtraženijih i najmirnijih delova grada. Stan se nalazi u lepo uređenom okruženju punom zelenila, sa igralištem za decu i velikim brojem parking mesta ispred zgrade, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.000 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fenomenalan luksuzan dvoiposoban stan od 54m² u prestižnom kompleksu Avenija Garden. Stan se nalazi na 6. spratu i već pri ulasku ostavlja utisak modernog, elegantnog i maksimalno kvalitetno uređenog prostora. Kompletno je namešten potpuno novim nameštajem i uređajima,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvosoban stan, površine 54m2, na četvrtom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u mirnom delu grada, u samoj blizini Bogoslovije. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Maršala Birjuzova, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji traže moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogućava brz pristup svim....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 102.600 €, 54,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u Nišu-Duvanište(Duvanište)(Stan - Dvosobna Struktura) Prodaje se Kompletno renoviran stan u Duvanistu, zgrada kvalitetne gradnje,odlicna lokacija u blizini osnove skole,marketaZa dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-299-229 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,42 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 351)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>