• GoHome Professional
50 m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 50 m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 najnovije pala cena

  • Za upit "50 m2 najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 52.000 € na 46.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 46.000 €, 50,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 50.000 €
28.09.2025 - 65.000 €
10.10.2025 - 55.000 €
27.02.2026 - 52.000 €
25.03.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija za izdavanje! Dvostrano orijentisan – sa jedne strane pogled na crkvu, a sa druge na centar grada, što pruža puno prirodne svetlosti i prijatan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 135.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u samom Centru Novog Sada. U pitanju je dupleks koji se nalazi na drugom spratu. U prvoj etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na drugoj etaži je druga spavaća soba. Prodaje se sa svim nameštajem sa fotografija. Odlična....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 180.000 €
27.03.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2. 0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.000 € na 56.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 62.000 €
13.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 50kvm na placu površine 1800kvm. Građena je od čvrstog materijala. Kuća u svom sastavu poseduje: jednu sobu, toalet, kuhinju, pomoćnu prostoriju i podrum. U dvorištu je velika nadkrivena terasa sa zidanim roštiljem.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.200 €
11.02.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 (uknjižen), smešten na 4. spratu od ukupno 4, u mirnoj stambenoj zgradi. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: Prostrane dneve sobe, odvojene spavaće sobe, posebne kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je etažno na gas,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 192.000 €
07.05.2026 - 182.000 €
09.05.2026 - 172.000 €
12.05.2026 - 167.000 €
14.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054804 … NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN 50m2 Kopernikova.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 180.000 €
24.03.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 126.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 126.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan stan u novogradnji u Mirijevu, funkcionalan, svetao. Odlična gradnja. Poznati investitori. Rok završetka radova maj mesec. Iz ozakonjena. Za sada keš kupci, a uskoro i kreditni. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škole, prevoza, marketa. Preporuka. Prostorije:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 129.000 €
05.04.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2 + 8m2(ostava), 3/3, GAS, interfon, klima, ostava Izuzetan, funkcionalan i lako adaptibilan u 2.5 stan nalazi se na samo jednu autobusku stanicu od centra Žarkova u mirnom, porodičnom okruženju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj simpatičan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jugo-zapadno), nalazi se u stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Zgrada je rekonstruisana 2016. godine. Na odličnoj je lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i svih sadržaja neophodnih za život.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 50 m2 pala cena (520)
  • 50 m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>