• GoHome Professional
50 m2 najnovije do 380000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 50 m2 najnovije do 380000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 najnovije do 380000 eura

  • Za upit "50 m2 najnovije do 380000 eura" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 3.125 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 62m² sa prostranom terasom od 11m². Stan je južno orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Nalazi se na 8. spratu od ukupno 9. spratova u održavanoj zgradi. Odlična lokacija u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju fenomenalan luksuzan dvoiposoban stan od 54m² u prestižnom kompleksu Avenija Garden. Stan se nalazi na 6. spratu i već pri ulasku ostavlja utisak modernog, elegantnog i maksimalno kvalitetno uređenog prostora. Kompletno je namešten potpuno novim nameštajem i uređajima,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '50 m2 najnovije do 380000 eura'
173.900 €
170.000 €
169.430 €
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 52,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.5, 52m2, EG, telefon, podrum, dvorište. Uknjiženo bez kvadrature. Kuća u Učiteljskom naselju sa svojim dvorištem i ulazom. Sastoji se od dve velike sobe, širokog predsobljs, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Poseduje i podrum od 17.57m2 Kontakt 060/34 11 341 Broj u registru posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 162.000 €, 48,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U jednoj od traženih i interesantnijih ulica u Zemunu, u veoma mirnom okruženju ulice, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i lepo održavane zgrade okružene sa dosta zelenila i parkovima ispred i iza zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 50,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Detelinari. Stan je dvorišno orijentisan, što budućim stanarima pruža mir, tišinu i potpuni komfor za svakodnevni život. Nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade, a uz stan je obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalasn stan u mirnoj ulici sa porodičnim kućama u prizemlju zgrade sa posebnim ulazom odvojenim od ulaza u zgradu. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od ulaznog hodnika,spavaće sobe,prostrane open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i toaleta. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.000 €, 49,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan je u izvornom stanju, uknjižen na ime....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.800 €, 47,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 51,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u srcu Nacionalnog parka Fruška gora, u blizini Glavice — idealno mesto za beg od gradske gužve i uživanje u prirodi, svežem vazduhu i prelepom panoramskom pogledu. Kuća površine 51 m² nalazi se na prostranom placu od 1000 m² ( U suvlasničkom udelu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvosobnog stana bez ulaganja, na lokaciji sa puno zelenila. Gleda na dvorište (severna strana) tako da je u stanu mir i tišina, leti hladovina, a opet je vrlo svetao. Stastoji se iz dnevnog boravka sa izlazkom na zatvorenu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban stan u novogradnji preko puta Lipovog gaja i Fudbalskog centra Vujadin Boškov,I sprat,ulično orjentisan,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,spavaća soba,kupatilo,terasa . . . uknjižen.U ceni ostaje kuhinja ,klima i plakar a po dogovoru može i ostalo.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 102.600 €, 54,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dvosobnog stana u Nišu-Duvanište(Duvanište)(Stan - Dvosobna Struktura) Prodaje se Kompletno renoviran stan u Duvanistu, zgrada kvalitetne gradnje,odlicna lokacija u blizini osnove skole,marketaZa dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-299-229 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 82.000 €, 51,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan u naselju Erdoglija, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Memorijalni park Šumarice. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>