• GoHome Professional
50 m2 što skuplji zadnjih 14 dana pala cena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 50 m2 što skuplji zadnjih 14 dana pala cena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 što skuplji zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "50 m2 što skuplji zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 88 nekretnina - prosečna cena 2.706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • namešten
    • pogodan
    • useljiv
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 57.000 € na 56.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 57.000 €
05.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na trećem spratu u naselju Ruža Šulman. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu. Dnevni boravak sa izlazom na veću terasu, trpezarija i kuhinja su zajedno sa izlazom na manju terasu, spavaća soba, kupatilo i hodnik. CG gradsko Stanu pripada i deo podruma u zgradi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 52.000 €
10.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-88 (od ukupno 89)

<< <1 2 3> >>