• GoHome Professional
50 m2 što skuplji pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 50 m2 što skuplji pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 50 m2 što skuplji pala cena Najnovije

  • Za upit "50 m2 što skuplji pala cena najnovije" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.388 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parket
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • uknjižen
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 189.000 € na 174.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 48,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 189.000 €
17.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0 stan kod Cvijićeve sa garažom U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan, smešten u urbanoj zoni ulice Dimitrija Tucovića, na svega nekoliko minuta od Cvijićeve i u neposrednoj blizini fakulteta – idealno za život ili kao investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 53,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 316.000 €
17.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 2.0, funkcionalno organizovan stan, u BW Libera preko puta Galerije. Dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, kupatilo, hodnik sa plakarima. Terasa sa pogledom na reku. Prodaje se kompletno namešten i odmah je useljiv. Ima i garažu uz doplatu od....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 50,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 50m², smešten na visokom prizemlju u ulici Svetomira Nikolajevića 13, na izuzetno traženoj i centralnoj lokaciji. Stan je u izvornom stanju, što budućem kupcu pruža odličnu priliku da ga adaptira i uredi po sopstvenim željama i potrebama. Uknjižen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '50 m2 što skuplji pala cena najnovije'
73.000 €
115.000 €
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 161.500 €
17.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>