• GoHome Professional
460 m2 do 1900 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 460 m2 do 1900 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 460 m2 do 1900 eura

  • Za upit "460 m2 do 1900 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura (malo jeftiniji)
    • 1900 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 459.000 €, 460,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Vila lux - Barajevo Za ljubitelje života van grada, uz puni komfor i luksuz, ekskluzivno izdvajamo iz ponude izuzetnu kuću vrhunskog kvaliteta, sagrađenu za lične potrebe 2017.g. Na izuzetnoj lokaciji, na samo 15 minuta minuta vožnje od Banovog brda i 5 minuta od Ibarske magistrale,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 460,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac -gradjevinsko zemljiste, domenzija 15m x 30m. Ulaz je iz ulice Sadika Ramiza. Plac se nalazi blize mostu Gazela. Agencijska provizija 2% -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 450.000 €, 460,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, spratnosti Po+P+1+Pk, površine 460m2, u neposrednoj blizini centra grada. Kuća je relativno novije gradnje. U prizemlju kuće su lokali, koji su trenutno pod zakupom. Grejanje je na čvrsto gorivo, i električno. Spoljašna stolarija je aluminijumska, dok je po podu laminat.....

 
 
 
  Kuća, KAC, 1.800.000 €, 460,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kać, u blizini Zrenjaninskog puta, UNIMET-a, Continental-a, na prodaju poslovno-stambeni objekat od ukupno 700 iskorišćenih kvadrata ! ! Plac se prostire na 570m2, dok sam objekat zauzima 450m2. KOMPLETNO RENOVIRANO, BEZ ULAGANJA! Objekat sa halom od 400m2 + 50m2 prostora za kancelarije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, Kopaonik, 870.000 €, 482,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Patrijarha Pavla ugostiteljski objekat, 482m2 (12 apartmana, 2 pomoćne prostorije, 1 lounge/pub), PO+PR+I+Ptk, norveški radijatori/podno grejanje/električni kamini, internet, video nadzor, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 309m2 Prodaje se apart-hotel....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 280.000 €, 460,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

Nova, de lux sagrađena kuća, sa dve posebne etaže/dva stana. Neuseljavano, novo! Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 559.000 €, 460,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Omladinska, Novi Sad, 559000€, 460m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Omladinska, Novi Sad Omladinska.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 350.000 €, 460,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Za one koji si mogu priuštiti kvalitet, uređenost, komfor. Za odmor, život, posao, druženje i hedonizam. Za sreću cele porodice. Ako ste se pronašli u ovom kratkom opisu, onda obavezno pročitajte ovaj oglas do kraja. Lokacija Fruška gora – Čortanovci – potez Kraljev breg Na Fruškoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 320.000 €, 460,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj lokaciji. . Mogucnost brze konekcije kolima i gradskim prevozom u svim pracima grada i sire. Beograd centar- 10km Linije autobusa : Smederevski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 850.000 €, 460,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je višenamenski poslovni prostor površine 460 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u Partizanskoj ulici na Salajci. Ovaj prostor predstavlja izuzetnu investicionu priliku zahvaljujući velikoj kvadraturi, visini plafona i mogućnosti različitih namena. Lokal se nalazi u prizemlju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 460 m2 (1501)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>