• GoHome Professional
40 m2 što jeftiniji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 40 m2 što jeftiniji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 40 m2 što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "40 m2 što jeftiniji najnovije" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.655 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 68.000 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na samo 30 minuta vožnje od Beograda,u gradskoj opštini Surčin, u samom centru Jakova, a u blizini svih bitnih sadržaja za lep i lagodan život,..škole, pijace, prodavnica, Spomenika, nalazi se ova nova zgrada i u njoj ovaj lep, funkcionalan , jednoiposoban stan koji se prodaje sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '40 m2 što jeftiniji najnovije'
132.600 €
74.000 €
78.000 €
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.880 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana 39,44 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica Na prodaju dvosoban stan površine 39,44 m u novogradnji u centru Sremčice, opština Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade sa uređenim pristupom, dvorištem i natkrivenim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 93.000 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno renoviran jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom. Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom spavaća soba kupatilo terasa Dodatne informacije: kompletno renoviran parket na podovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 107.622 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompleks Garden Residence Banjica. Okružen zelenilom i trim stazom za trčanje, izdvojen od buke i gradske gužve, a opet na idealnoj i popularnoj gradskoj lokaciji, nedaleko od TC Banjica, ovaj kompleks pruža odličan odnos lokacije, kvaliteta gradnje, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte i Ateljea 212, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi. U okolini su brojne prodavnice, kafei, restorani, pijaca, škole, obdaništa, gimnazija, Bitef-teatar i svi ostali kulturno-istorijski sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 42,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, neuseljavan stan u savremenom kompleksu Atrium Residence. Stan je jugoistočno orijentisan i poseduje prelep otvoren pogled ka Fruškoj gori, uz obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina je građena kvalitetnim materijalima i opremljena modernim sistemima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na atraktivnoj lokaciji u Mirijevu, u mirnoj ulici punoj zelenila, nalazi se ovaj jednoiposoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 136.990 €, 38,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- 38m2, uknjižen 1/1 bez tereta - kompletno i moderno opremljen - odličan raspored, iz hodnika u svaku prostoriju - uvučena kuhinja - dvorišna orijentacija - komforna zastakljena terasa - odlična investicija Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 159.900 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je renoviran i kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na petom spratu od ukupno osam, u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Svetao, funkcionalnog rasporeda. Odlično povezan sa svim delovima grada linijama gradskog saobraćaja. Idealan izbor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 43,39m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....