• GoHome Professional
4.sprat uknjižen najnovije do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 4.sprat uknjižen najnovije do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 4.sprat uknjižen najnovije do 60 m2

  • Za upit "4.sprat uknjižen najnovije do 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namešten trosoban stan 60m2, sa garažnim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvorište. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garažu. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.900 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u blizini TC Zira. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje, odličnog kvaliteta. Po strukturi dvoiposoban, održavan sa niskim režijskim troškovima. Lokacija veoma dobro povezana gradskim prevozom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 146.000 €, 45,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 1. 5, 45m2 (terasa 4m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi svetao jednoiposoban stan, funkcionalnog rasporeda koji se nalazi u mirnoj ulici Dušana Vukasovića, u popularnom bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 240.000 €
15.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Stjepana Ljubiše, u neposrednoj blizni TC Zira. Stan se nalazi na 4.spratu zgrade novije gradnje sa liftom. Funkcionalnog je raspopreda i sastoji se od dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom (open-space koncept), dve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namesten trosoban stan 60m2, sa garaznim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvoriste. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garazu. Vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat uknjižen do 60 m2 (497)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>