• GoHome Professional
4.sprat uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 4.sprat uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 4.sprat uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "4.sprat uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 54,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan sa idealnim rasporedom 54m2 na 4 spratu sa liftom,stan je potpuno renoviran.Zgrada je kvalitetne novije gradnje.Stan poseduje veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,veliko prostrano kupatilo i ostavu.Ima izlaz na terasu iz dnevne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 85.000 € na 83.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 89.000 €
13.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 85.000 €
24.04.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2,0-soban uknjižen stan na tesli u blizini aviv parka. Stan je po strukturi dvosoban na 4. spratu bez lifta, grejanje na TA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 52,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade u blizini centra grada. Četvrti sprat, terasa, IDS 79447. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 321.400 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na Grbavici od 130m2 uknjižen 1/1, na jednoj etaži na 4 spratu. Stan je dvostrano orjentisan i dobrog je rasporeda sa dva sanitarna čvora. U jednom kupatilu i dve spavaće sobe su blage dekorativne kosine., a prozori su krovni. Prodaje se kompletno namešten, osim par komada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX ČETVOROIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U CENTRU--- Agencijska šifra 1006243. Stan se nalazi na četvrtom spratu- potkrovlju nove zgrade na najtraženijoj lokaciji u gradu, u blizini strogog centra, Dunavskog parka, sa druge strane Spensa, Promenade i fakulteta, takođe Keja i Petrovaradinske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 49,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvoiposoban stanu zgradi iz 2002. godine na Novoj Detelinari. U cenu su uračunati ugradna kuhinja, plakar i klima. Četvrti sprat (iznad su šupe u tavanskom delu), dve terase, IDS 83091. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 70.000 €, 57,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u naselju Mala Amerika u novijoj zgradi. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo sa ugradnom kadom. Na podovima keramika i parket, Cg gradsko Stan je uknjižen na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 338.000 €, 101,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između ulica Deli Radivoja i Ustaničke, nalazi se ulica Mitropolita Stratimirovića, smeštena u mirnom delu opštine Voždovac. Ovaj deo grada prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 142.000 €, 33,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine Voždovac i Specijalnog suda. Ovaj deo grada karakteriše dobra infrastruktura i povezanost sa ostalim delovima grada, kao i blizina svih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat uknjižen (1055)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>