• GoHome Professional
4.sprat pala cena najnovije do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 4.sprat pala cena najnovije do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 4.sprat pala cena najnovije do 2600 eura/m2

  • Za upit "4.sprat pala cena najnovije do 2600 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se jednosoban stan – Železnik, ul. Darinke Radović U mirnom i dobro povezanom delu Železnika. U blizini su prodavnice, škole, vrtić i javni prevoz, što ga čini praktičnim za svakodnevni život. Nekretnina je uknjižena , bez tereta i zabeležbi , ppogodna za kreditne kupce ,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 179.900 € na 174.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 174.000 €, 70,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 179.900 €
19.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, novija gradnja, Zemun, Novogradska, Naselje Sava Kovačević, kod Tri Nove.. Stan je dvoiposoban, sa odličnim rasporedom prostorija, komforan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ima pripadajuće dvorište. Slobodan parking ispred zgrade. Prodaje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 120.000 €
19.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 341.500 €
19.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte – prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 580.000 € na 560.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 560.000 €, 201,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.06.2025 - 650.000 €
23.09.2025 - 649.900 €
11.12.2025 - 600.000 €
10.03.2026 - 580.000 €
19.05.2026 - 560.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Uređena kuća sa dvorištem, velikim terasama, dobro održavana. Svi nivoi povezani unutrašnjim stepeništem. Dr. Teodora Borockog, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Bežanijska kosa l, 201m2 Dr. Teodora Borockog.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 92.000 €, 66,99 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 111.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 111.000 €
19.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 89.000 €
19.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 75.000 €
24.03.2026 - 71.200 €
19.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Ličkih brigada.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 217.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARI BANOVCI, 199.000 €, 9434,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 217.000 €
19.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Poljoprivredna parcela, dimenzije 26 x 360 m, užom stranom izlazi sa obe strane na javnu površinu predviđenu za put, koja je sada poljski put. Parcela je uknjižena. Blizina auto - puta. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena najnovije do 2600 eura/m2 (14)
  • 4.sprat najnovije do 2600 eura/m2 (3)
  • 4.sprat pala cena do 2600 eura/m2 (85)
  • 4.sprat pala cena najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>