• GoHome Professional
320 m2 do 9000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 320 m2 do 9000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 320 m2 do 9000 eura pala cena

  • Za upit "320 m2 do 9000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 8500 eura (malo jeftiniji)
    • 9400 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 9.500 € na 8.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, GRABOVAC, 8.900 €, 1100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 10.500 €
30.11.2025 - 9.500 €
06.05.2026 - 8.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Posredujemo u prodaji placa koji se nalazi na putu Obrenovac - Šabac u naselju Skela, opština Obrenovac. Plac je uknjizen 1/1 bez tereta i zabeležbi, površine 10.5 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put i praugaonog oblika je, dozvoljena je gradnja. U neposrednoj blizini placa nalazi....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 8.500 € na 7.500 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, ĆUPRIJA, 7.500 €, 18,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 8.500 €
15.03.2026 - 7.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u modernoj zgradi u centru Ćuprije. Pristup je obezbeđen putem rampe, a objekat je pod video nadzorom 24/7. Garažno mesto je uknjiženo 1/1 i predstavlja sigurnu i pouzdanu investiciju. .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 8.500 € na 7.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 7.000 €, 716,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 8.500 €
04.03.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac blizu asfalta u mesnoj zajednici Makova Sedmica. Gradsko građevinsko zemljište ima 716 m2. Ograđeno sa zicanom ogradom. 4 km od centra Subotice. Vlasnik 1/1 CB nekretnine, Subotica Br. u registru posrednika: 1390 .

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 11.000 € na 9.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BANJA, 9.000 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 11.000 €
06.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi za prodaju imamo plac 3.71 a, u okolini Jelašnice. Plac ima izlaz na ulicu, u placu je sprovedena voda, dovod struje u blizini placa. Zemljište je u građevinskom području. Vlasništvo 1/1 Cena 11 000 EUR, uz moguć dogovor Za informacije u vezi razgledanja 063/475-072 NAPOMENA:....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 14.000 €
24.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 8.000 € na 7.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KONATICE, 7.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 8.500 €
17.03.2026 - 8.000 €
19.05.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 10 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac je udaljen oko 200 m od glavnog puta, što budućim vlasnicima obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Udaljen je svega 15 km od Obrenovca i oko 37 km od Beograd,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 7.000 € na 6.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 7.000 €
13.03.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 4,87 ari u blizini saobraćajnice T6. .

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 12.000 € na 9.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZRENJANIN, 9.500 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 12.000 €
08.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ečka – plac površine 4 ara – građevinsko zemljište. Uknjiženo. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 9000 eura pala cena (32)
  • 320 m2 pala cena (95)
  • 320 m2 do 9000 eura (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>