• GoHome Professional
3.sprat useljiv do 120000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat useljiv do 120000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat useljiv do 120000 eura 40 m2

  • Za upit "3.sprat useljiv do 120000 eura 40 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 2.165 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 133.900 € na 129.780 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.780 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 133.900 €
06.03.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu – Vojvode Šupljikca. Lokacija je izuzetna, na svega nekoliko minuta hoda do strogog centra grada, keja, osnovne škole, marketa, kao i više linija javnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat useljiv do 120000 eura 40 m2'
57.000 €
114.240 €
121.000 €
  Stan, SOKO BANJA, 82.400 €, 39,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep moderan stan u novogradnji, na 3. spratu zgrade izgrađene 2024. godine, bez lifta. Poslednji je sprat, bez kosina, iznad je tavan. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena, energetski efikasna, te su mali režijski troškovi. Stan ima pogled na planinu Rtanj. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 122.400 €, 38,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Atraktivan renoviran stan na Novom naselju – odmah useljiv, mogućnost kupovine na kredit Na prodaju veoma lep, kompletno renoviran stan koji se nalazi u mirnom i traženom delu Novog naselja. Smešten je na 3. spratu od ukupno 6 spratova u urednoj i održavanoj zgradi. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 110.200 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN STAN, SQUARE GARDEN---Agencijska šifra 1000079. Stan se nalazi na 3. Spratu nove zgrade u kompleksu Skver Garden na lepoj lokaciji i odmah je useljiv. Pogodan je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite: 069/407-0383, 021/305-3524. Resurs Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen, uknjižen dvosoban stan na Zlatiboru, u prelepom i mirnom naselju Kapije Zlatibora jednoj od najtraženijih lokacija za život i odmor. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno četiri etaže. Zgrada je moderno građena, poseduje lift, interfon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.000 €, 38,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122691, III/VI, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se uknjižen, namešten jednoiposoban stan od 38.4m2 na Bulevaru Evrope, odmah useljiv. Stan se nalazi na trećem spratu, dvorišno je orijentisan i ima terasu sa lepim pogledom. Troškovi grejanja su niski i plaćaju se po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan za izdavanje – Sajmište ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , smešten na 3. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji u naselju Sajmište. Stan je odmah useljiv ✅ i idealan za sve koji traže udoban prostor u mirnom, a dobro povezanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110902. Kompletno namešten stan površine 42m2, koji se nalazi na 3. spratu ekskluzivnog stambeno-poslovnog kompleksa "Kraljev park". Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem su sklopu kuhinja i trpezarija, odvojene spavaće sobe, kupatila i komforne terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m² (podrum), na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 94.000 €, 43,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053864 prodaja stanova do 100000 e , dvosoban 43m2, Nekretnine Novi Sad PRODAJA DVOSOBNOG STANA 43m2 NA DETELINARI ****************************************************************** Izdvajamo iz ponude jedan izuzetno održavan dvosoban stan od 43m2 na Detelinari ,u blizni je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 43 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i porodičnom delu Stare Detelinare, jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi direktno preko puta obdaništa i Osnovne škole "Svetozar Marković Toza",....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 64.000 €, 37,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Rakovici U ponudi je novogradnja u Kneževcu u ulici Muminovačkoj bivšoj(Kneževačkoj). Useljiv od Marta 2024 godine. Stan je po strukturi jednoiposoban, sastoji se od ( hodnika,dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije,kupatila,spavaće sobe i terase) ,a postoji isti i na 3....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 129.986 € na 120.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 129.986 €
22.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno lep stan u samom centru grada u Jevrejskoj ulici.. Stan je kompletno renoviran, svetao, topao i prijatan kako za život, tako za izdavanje ( ranije se izdavao kao stan na dan).U stanu je sve novo postavljeno i ugrađeno. Stan ima veliku prostranu sobu, odvojenu kuhinju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.340 €, 43,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan nov i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na idealnom trećem spratu sa odličnim pogledom i puno svetlosti. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Nalazi se u prelepom kompleksu Zlatiborski Konaci koji ima svoje obezbeđenje, parking i bazen. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m², na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodice sa decom. Nalazi se preko puta obdaništa i osnovne škole Svetozar Marković Toza. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Uknjižen dvosoban, kompletno renoviran stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak ulice Cara Dušana, a u neposrednoj blizini Kliničkog centra, Futoškog parka, škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompaktan jednoiposoban stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace, u novoj i uknjiženoj zgradi iz 2025. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i površine je 37 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila sa prirodnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 27)

<< <1> >>