• GoHome Professional
3.sprat uknjižen 80 m2 do 120000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat uknjižen 80 m2 do 120000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat uknjižen 80 m2 do 120000 eura što manji

  • Za upit "3.sprat uknjižen 80 m2 do 120000 eura što manji" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.311 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat uknjižen 80 m2 do 120000 eura što manji'
97.000 €
97.000 €
116.000 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3. 0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 81,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Salajci u blizini tržnog centra BIG Uknjižen Troiposoban stan 81 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu ima odvojene tri spavaće sobegrejanje je centralno na gaszgrada nema liftPosebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra BIG i Gradskog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>