• GoHome Professional
3.sprat parket do 310000 eura 40 m2 pala cena Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat parket do 310000 eura 40 m2 pala cena Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat parket do 310000 eura 40 m2 pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "3.sprat parket do 310000 eura 40 m2 pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 199.500 €, 43,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
20.03.2026 - 195.000 €
23.03.2026 - 220.000 €
01.05.2026 - 199.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u novoj zgradi sa liftom i video nadzorom, prodaje se uknjižen jednoiposoban stan. Izuzetno lepa zgrada, izgradjena pre tri godine. Iznad stana je penthouse. Stan je u potpunosti natkriven. Primer stana koji spaja luksuz i udobnost. Dnevna sobu, trpezarija i kuhinja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
01.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 137.170 € na 132.440 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 137.170 €
12.05.2026 - 132.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054312, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje izdvojenu spavaću sobu, prijatan dnevni boravak i kuhinju. Stan je prostraniji nego što broj kvadrata pokazuje. Kupatilo je renovirano, PVC....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parket do 310000 eura 40 m2 pala cena zadnjih 14 dana (7)
  • 3.sprat do 310000 eura 40 m2 pala cena zadnjih 14 dana (2)
  • 3.sprat parket do 310000 eura 40 m2 zadnjih 14 dana (10)
  • 3.sprat parket do 310000 eura 40 m2 pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com