• GoHome Professional
3.sprat do 902 eura/m2 parking 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 902 eura/m2 parking 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 902 eura/m2 parking 60 m2

  • Za upit "3.sprat do 902 eura/m2 parking 60 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 748 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 856 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 947 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 72000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Potreban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 902 eura/m2 parking 60 m2'
51.500 €
51.500 €
55.800 €
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu i veliko kupatilo. Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. Zgrada je novije gradnje, u dvorištu se nalazi parking mesto.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>