• GoHome Professional
3.sprat do 88000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 3.sprat do 88000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 88000 eura

  • Za upit "3.sprat do 88000 eura" pronađeno 443 nekretnina - prosečna cena 1.795 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 83000 eura (malo jeftiniji)
    • 92000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 62.000 €, 32,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA 32 M2 III SPRAT,MANSARDA ODMAH USELJIV STAN UKNJIŽEN PRELEP POGLED NA FRUŠKU GORU KOMFORNA TERASA REDOVNI PROZORI ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE 065 47 220408 MIROSLAV NESKOVIC LICENCAbr.4477 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam, izuzetnu nekretninu dvosoban stan u starogradnji. Površina stana je 48m2 na 3 spratu, nije poslednji. Nekretnina u izuzetno dobrom stanju, delimično renoviran stan. Renovirano kupatilo i postavljena PVC stolarija. Uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta. Vrhunska ponuda,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji površine 42 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Grejanje je etažno sa podnim sistemom, što obezbeđuje dodatni komfor i energetsku efikasnost. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Lokacija: Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 61.050 €, 33,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052980. VRDNIK, CENTAR, GARSONJERA, 33 m2. Investirajte pametno! Na prodaju komforna garsonjera u izgradnji, sa rokom izgradnje decembar 2025. Garsonjera je pozicionirana na trećem spratu zgrade sa liftom, dvorišne orjentacije. Moderan dizajn i kvalitet gradnje ovog investitora....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, KULA, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.900 €, 34,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 1.5S, 34m2, III sprat, norveški radijatori, terasa, spa centar Na prodaju nameštena, uknjižena nekretnina u zgradi koja poseduje spa centar. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, terasa. Zgrada poseduje lift. Nekretnina moderno i sa dosta ukusa nameštena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 60.700 €, 30,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi jednosobni stanovi površine 30.35 m² , koji čine hodnik, 2 višenamenske sobe ,kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve ulice i Saborne crkve....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 92.600 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41565, 061 234 30 11 Stefanela, Po projektu dvosoban ali vrlo lako dvoiposoban .Treći sprat i nema lift. Dobar raspored, uknjižen stan. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 23,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.08.2025. - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2025.,

www.gsigma.rs

Centar - dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat... Stan se prodaje sa svim nameštajem... Grejanje nema Klima Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo jednoiposoban stan površine 38 m² u mirnoj ulici u Boleču. Zgrada je novije gradnje, uredno održavana. Stan se nalazi na trećem spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarijskog dela, spavaće sobe, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u centru Vrdnika komplet namešten na 3.spratu bez lifta.Odrzavan stan redovno. Cena:1000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0644950427 0631448223 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Velika garsonjera, po principu modernog studia, smeštena u potkrovlju zgrade na trećem spratu. ukupna površina je 36. m ali je knjiženo na 29. m2 zbog kosina - predsoblje, mali deo za ručavanje i boravak, maksimalna iskoriščenost prostora, što je za garsonjeru velika prednost. Nema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 92.700 €, 17,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, 17m2 ž+3m2 terase+20m2 ispod garsonjere+++ Agencijska oznaka-1064290 Na prodaju uknjižena garsonjera u samom Centru grada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća. Uknjižena je garsonjera na 17m2 plus terasa od 3m2 koja nije ušla u kvadraturu kao i 20m2 u sirovom stanju koje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 23,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera u Ćirpanovoj ulici. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta, dvorišno orijentisana, veoma svetao stan, potpuno izolovan od buke. Stan poseduje terasu koja je zatvorena. Parking mesto u dvorištu koje pripada stanu. Odlično kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 92.700 €, 46,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096077 - Uknjižen dvosoban stan na Satelitu u blizini Futoškog puta. U izvornom stanju. U blizini sve potrebno za život. Podrumska prostorija. Treći sprat, terasa. Kontakt 064/823-66-09 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, jednoiposoban, 30m2, potkrovlje+++Agencijska oznaka stana 1062959, Novi Sad, Telep, jednoiposoban, 30m2, treći sprat. Jednosoban stan od 30 m2 na Telepu, u blizini gimnazije. Stan je u idealnim delovima(susvojina). Predat je zahtev za razvrguce od strane advokata, ovlascenog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.400 €, 67,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep i prostran dvosoban stan na trećem spratu u zgradi bez lifta.U blizini su marketi, parkići za decu Površine 67 m2, sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila i dve terase, od kojih je jedna ustakljena.Kupatilo je renovorano,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 59.400 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 54m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Izuzetno svetao stan sa lepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 59.000 €, 54,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s453 Prodaje se stan površine 54 m2 koji pruža udoban i funkcionalan prostor. Nalazi se na trećem spratu četvorospratne zgrade u prelepom porodičnom naselju, Tozinom voću. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, komforno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 92.965 €, 52,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 52,82m2, u izgradnji, na trećem spratu, stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, dečija soba, terasa, ostava, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 93.000 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bačkoj Palanci u centru, na atraktivnoj lokaciji, ulica Jugoslovenske armije. Trosoban stan 87m2 u dva nivoa, treći sprat. Donji deo stana:-predsoblje -ostava -kupatilo -prostran dnevni boravak -kuhinja sa trpezarijom -terasa sa ostavom Gornji deo stana:-hodnik -kupatilo....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je renoviran jednosoban stan (33m²) na 3. spratu , odmah useljiv i na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar oslobođenja ! Stan je upravo renoviran - podovi, stolarija (PVC nova), struja, okrečen Raspored: Hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa terasom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 58.000 €, 24,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo sređenu garsonjeru na odličnoj lokaciji u Borči. Nalazi se u stambenoj zgradi na trećem spratu. U blizini osnovne škole, vrtića i pošte, kao i više mini marketa. Grejanje na struju. Vlasnik želi da svoj stan zameni za stan u Mladenovcu. (Agencijska....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s482 Na prodaju je stan smešten u srcu grada, idealan dom za udoban i praktičan gradski život. Sa svojih 56 m2 prostora, ovaj stan se nalazi na 3. spratu, pružajući izvanredan pogled na gradsku siluetu. Dnevni boravak je ukrašen zanimljivom tapetom šume koja stvara miran ambijent....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 93,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 93m2, a u prirodi na čak preko 100m2. U potpunosti je namešten, opremljen lepim i kvalitetnim nameštajem, izdaje se sa svom kompletom belom tehnikom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 57.800 €, 33,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljen apartman na Kopaoniku. Struktura apartmana garsonjera: hodnik, kupatilo, kuhinja, soba sa izlazom na terasu. Apartman se nalazi u okviru popularnog resorta Milmari, na trećem spratu. Dodatne pogodnosti su spa centar u okvirru kompleksa, koji je budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 57.680 €, 28,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u potkrovlju – Svetosavska ulica, Podbara Na prodaju uknjižena garsonjera u potkrovlju, smeštena na trećem spratu zgrade u Svetosavskoj ulici, u srcu Podbare. Stan je bez tereta i zabeležbi, odmah dostupan za kupovinu. Uknjižena površina iznosi 13m², dok stvarna korisna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 443)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>