• GoHome Professional
3.sprat do 78000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 3.sprat do 78000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 78000 eura

  • Za upit "3.sprat do 78000 eura" pronađeno 332 nekretnina - prosečna cena 1.686 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalna i povoljna garsonjera na Adicama, površine 13 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv. Garsonjera je kompletno nameštena i prodaje se sa svim stvarima, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Dorćolu, 50m2, Gospodar Jovanova. Stan se nalazi na 3.spratu/5, uređena zgrada sa liftom. Dvostrano je orijentisan, svetao, komforan. Ima francuski balkon. Vredsan je svake pažnje! Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.390 €, 49,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.64m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Konjarniku smešten na trećem spratu novije stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i potpuno namešten pogodan za udoban život. Nalazi se u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, što omogućava odličnu povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.400 €, 48,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.400 €, 47,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan dvosoban apartman u srcu Zlatibora - Akcijska cena do kraja marta 2024. (ZGRADA SE GRADI KAO HOTEL BOR KARISMA- s tim štpo će imti veći bazen, veći prostor za SPA, kao i parkin mesta u garažama su planirana kao i najboljim tržnim centrima) POSTOJI....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 41.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Dvosoban stan sa odličnim rasporedom koji ima komotnu dnevnu sobu, spavaću sobu, posebnu kuhinju i trpezariju, renovirano kupatilo i lodju. Nalazi se na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Uknjižen je na ime vlasnika [telefon] / [telefon] bez tereta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054177, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 13M2, SPRAT 3/3 POVOLJNA NEKRETNINA, MOŽE NA KREDIT / KREDIT ZA MLADE!!! U ponudi je uknjižena garsonjera na trećem spratu, skromna, ali skladna i prijatna. U prirodi deluje prostrano, inače je površine 18m2, ali uknjiženo na 13m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 39.000 €, 78,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten trosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Računi informatike za dva člana oko 15000din. Useljiv od 01.04.2025. Obavezan depozit. Agencijska oznaka 9100112. Kontakt - Aleksandar 063/7776233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.618 €, 32,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u izgradnji projektovane površine 31,68m2 na trećem spratu, dvorišno orjentisan. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju, fasadnih zidova i vrhunsku završnu obradu. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.850 €, 49,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, nov dvosoban stan u blizini Centra u Kisačkoj ulici. Treći sprat. Terasa. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta. Potreban depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, PETRIJEVO, 84.900 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrijevski potok, zgrada u novogradnji, stara desetak godina. Neposredna blizina Endomeda, odlična lokacija. Sređen stan, bez ulaganja sa kvalitetnim uređajima i nameštajem. Stan se nalazi na trećem spratu od pet u zgradi bez lifta. Zgrada sa gasom, vrlo male mesečne režije. Prikaz....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Radijalac, prodaje se dvosoban stan površine 57m² na trećem spratu od ukupno četiri. Stan se sastoji od dve sobe, hodnika, kuhinje, terase, ostave i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, dok zgrada poseduje zajedničku biciklanu. Stan je kupljen i adaptiran krajem 1995.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan naselje Ruže Šulman. Treći sprat. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu - iz hodnika se ide u sve prostorije. Trpezarija i kuhinja su zajedno (sa špajzom). Komforan dnevni boravak sa izlazom na veću terasu. Spavaća soba. Hodnik. Kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124571, III/, uknjižen, podrum. Prodaje se uknjižen jednosoban stan kod Železničke stanice. U cenu ulazi i nameštaj. Treći sprat bez lifta. Stanu priprada i podrumska prostorija takođe uknjižena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja nameštenu garsonjeru na 3. spratu od ukupno 5 spratova. Nalazi se u mirnom delu Nove Detelinare. Stan sa prirodnim osvetljenjem i dobro iskorišćenim prostorom. Odličan za život kao i investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen, uknjižen dvosoban stan na Zlatiboru, u prelepom i mirnom naselju Kapije Zlatibora jednoj od najtraženijih lokacija za život i odmor. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno četiri etaže. Zgrada je moderno građena, poseduje lift, interfon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu i odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119235, III/V, terasa, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. U ponudi je jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade u ulici Leposave Vujošević u Žarkovu. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici koja je u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 85.100 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052981. VRDNIK, CENTAR, DVOSOBAN STAN, 46 m2. Investirajte pametno! Na prodaju komforan, dvosoban stan u izgradnji, sa rokom izgradnje decembar 2025. Stan je pozicioniran na trećem spratu zgrade sa liftom, dvorišne orjentacije. Moderan dizajn i kvalitet gradnje ovog investitora....

 
 
 
  Stan, IRIG, 85.300 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na 1.5km od Termala, prodaje se komforan dvosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan sa dosta dnevne svetlosti. Ima odličan raspored: ulazni hodnik sa prostorom za ugradni plakar, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih zbivanja, u Cetinjskoj ulici, na trećem spratu u zgradi od pet spratova, sa liftom, nalazi se ovaj kompletno renoviran, manji dvosoban stan od 45m2. U stanu je etažno grejanje na struju, ima i mermoterm i klimu. Kompletno je opremljen za udoban život. Od bele tehnike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110178.Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (45m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini centra grada. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta uz dodatnih 50e. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA, KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007064.Prodaje se kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi  3.spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari u blizini Bulevara Evrope. Stan je dvorišno orijentisan, prodaje se potpuno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.700 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 52m², smešten na idealnom 3. spratu. Stan odlikuje odlična struktura i maksimalna iskorišćenost prostora. VRHUNSKA LOKACIJA Stan se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini najvažnijih turističkih i rekreativnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 85.700 €, 29,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru jednog od njegovih najlepših naselja - naselje Golija Na 10 minuta hoda od centra, u blizini odmarališta Golija, Titove vile, crkve, Pepka, Maksija i mnogih drugih uslužnih i turističkih sadržaja Stan ima 39m2 Nalazi se na 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 11c, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u tržnom centru Stari Merkator na Novom Beogradu, na trećem spratu. Prostor je idealan za kancelarijsku delatnost i pruža funkcionalan raspored koji obuhvata jednu veću kancelariju, dve manje kancelarije i dve čajne kuhinje, što ga čini pogodnim kako za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 332)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>