• GoHome Professional
3.sprat do 70 m2 do 89000 eura kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 3.sprat do 70 m2 do 89000 eura kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 70 m2 do 89000 eura kablovska

  • Za upit "3.sprat do 70 m2 do 89000 eura kablovska" pronađeno 93 nekretnina - prosečna cena 1.843 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 84000 eura (malo jeftiniji)
    • 93000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera, Nova Detelinara – Dr Svetislava Kasapinovića, 30m² Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 30m² na 3. spratu u novijoj zgradi sa ukupno 6 spratova, u ulici Dr Svetislava Kasapinovića, na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih zbivanja, u Cetinjskoj ulici, na trećem spratu u zgradi od pet spratova, sa liftom, nalazi se ovaj kompletno renoviran, manji dvosoban stan od 45m2. U stanu je etažno grejanje na struju, ima i mermoterm i klimu. Kompletno je opremljen za udoban život. Od bele tehnike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.520 €, 41,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u Vojvode Stepe, u blizini Autokomande Stan je jednoiposoban kvadrature 41m2 Struktura stana - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (sa garderoberom u koji se ulazi - walk in closet), kupatila i terase Stan se nalazi u novoj, luksuznoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 12.500 €, 25,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru 25m2 u Bulevaru Despota Stefana u blizini Skadarlije. Nalazi se na trećem spratu zgrade od pet spratova. Odlično pozicionirana u užem centru grada. Stan je kompletno namešten sa svim novim stvarima. Poseduje i TV, veš mašinu. Internet, Kablovska.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-93 (od ukupno 95)

<< <1 2 3> >>