• GoHome Professional
3.sprat do 70 m2 do 89000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 70 m2 do 89000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 70 m2 do 89000 eura

  • Za upit "3.sprat do 70 m2 do 89000 eura" pronađeno 428 nekretnina - prosečna cena 1.875 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 84000 eura (malo jeftiniji)
    • 93000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.600 €, 34,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.000 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan 2.0 stan. Nalazi se u stambenoj zgradi, na trećem spratu, sa urednim ulazom i hodnicima. Ima parking mesto ispred zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda (2.0), sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje,trpezarije i dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila. Grejanje je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 70 m2 do 89000 eura'
88.000 €
88.000 €
89.000 €
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.000 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053017,NOVI SAD, JEDNOSOBAN STAN ,30 M2 Prodaje se jednosoban stan na trećem spratu u neposrednoj blizini Železničke i autobuske stanice, na samo par minuta hoda od centra grada. Bulevar Jaše Tomića.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 89.000 €, 53,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Moderan stan u novoj zgradi. Naselje Lesnina . Treći sprat zgrada sa liftom. Površine 53 m2. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje podno na plin Odlična lokacija centralni deo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Bubnju površine 57m2. U prizemnom delu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Na spratu - dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova, pružajući vam divan pogled i mirnu atmosferu.Neophodna....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 89.000 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Stanovi na Zlatiboru u ponudi - Ulica Miladina Pećinara! U ponudi imamo stanove različitih kvadratura u jednoj od najlepših ulica na Zlatiboru! Stanovi su završeni, spremni za useljenje i nude visok kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u mirnom i uređenom delu Palilule, idealan za one koji traže tišinu i komfor u stabilnom gradskom okruženju. Površine je 69m2, smešten je na trećem spratu zgrade bez lifta.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.990 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 32 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 88.725 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 59.15 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan na Novom Naselju. Stan se nalazi u zgradi od fasadne cigle na trećem spratu. Dvorišno je orijentisan. Renoviran je kompletno pre dve godine. Kuhinja je fizički izdvojena. Zgrada poseduje biciklanu i stanu pripada tavanski prostor od nekoliko....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100846 Na prodaju polunamešten jednosoban stan na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN, ugradni elementi i kuhinja ostaju u ceni. Poseduje veliku terasu sa ostavom, i ceo stan je dvorišno orjentisan, što pruža dodatni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan, moderan jednosoban stan od 31m2 na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom ,kupatilom i ugradnim elementima. Poseduje odvojenu kuhinju, dnevnu sobu,kupatilo i terasu. Nalazi se na trećem spratu starije vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 31m2 na odličnoj lokaciji - Grbavica, blizu Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od: dnevne sobe sa kuhinjom, manje odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 3. spratu i dvorišno je orijentisan što garantuje mir, tišinu i prijatnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednosoban stan na Novom naselju. Smešten na 3. spratu od 4 u zgradi. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila i prostrane terase zbog kog je u prirodi još veće kvadrature. Dvorišno je orjentisan, idealan za život ili kao investicija. Poseduje odvojenu prostoriju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Stan ima 38m2 Nalazi se na 3 spratu od 6 nove, kvalitetno napravljene zgade Zgada ima lift Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 88.000 €, 26,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Novoj Detelinari Novi Sad. Prodajemo garsonjeru u novogradnji na Novoj Detelinari, kompletno je opremljena novim nameštajem, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 89.210 €, 47,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.860 € na 89.210 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.210 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 86.860 €
03.04.2026 - 89.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nameštena garsonjera od 25 m² u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i dvorišno je orijentisan, što doprinosi prijatnom boravku i prirodnom osvetljenju. Prostor je dobro iskorišćen, a stan poseduje i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 28,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007286.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevara Evrope. Nalazi se na 3. spratu novije zgrade, koju je gradio renomirani investitor. Uknjižen 1/1. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 28,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062655 - Jednosoban stan na Bulevaru Evrope blizu Šeretona. Stan je lepo uredjen i nameštaj je u ceni. Dnevni boravak sa puno svetla i pogledom na mirnu ulicu. Izdvojena kuhinja sa trpezarijom. Centralno grejanje. Treći sprat i zgrada poseduje teretni i redovan....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 87.500 €, 35,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ( uvučen - vip sprat) ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 87.000 €, 40,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju apartman u ekskluzivnom kompleksu Vila Zlatibor 2, u jednom od najlepših i najtraženijih delova Zlatibora naselje Đurkovac, ulica Jovanke Jeftanović. Površine 40 m, nalazi se na trećem spratu moderne i kvalitetno građene vile. Uknjižen 1/1 mogućnost kupovine putem kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,komforan dvosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom,odvojena kuhinja ,istočno orijentisan.Izvorno stanje,zgrada ima biciklanu . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052386 .

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, IRIG, 86.400 €, 43,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju 2.0 stana u Vrdniku u sklopu rezidencijalnog kompleksa koji postavlja nove standarde luksuza i komfora u srcu Vrdnika. Sama lokacija u prethodnih par godina je doživela ekspanziju na polju turizma, tako da je u narednih par godina prognoziran rapidni rast cena na....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.000 €, 26,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju- Nova Detelinara, Novi Sad Garsonjera se nalazi u novogradnji na Novoj Detelinari, kompletno je opremljena novim nameštajem, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Atraktivna lokacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 89.500 €, 36,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan u ulici Sretena Mladenovića Mike 42 st 29 na 3 spratu od četiri koliko ima zgrada.Viseća kuhinja, sudopera, klima uredjaj i veš mašina.Grejanje TA. Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 86.000 €, 31,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polunamešten, renoviran stan.Stan se nalazi na Novom Naselju na Bulevaru Slobodana Jovanovića, na trećem spratu, kvadrature 31m2. Stan je opremljen sa kuhinjom i kupatilskim nameštajem rađenim po meri od iverice premijum kvaliteta i klimom. Takođe ima i veliku terasu od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 41,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLICNA PONUDA Na prodaju nov jednoiposoban stan na Zlatiboru u naselju Kalman.Stam ima 41m2.Nalazi se u novoj zgradi zavrsenoj pre 2 meseca.Idealnog rasporeda.Komplet opremljen novim stvarima i opremom.Nalazi se na 3 spratu.Zgrada ima 2 lifta.Vlasnik 1/1.Mogucnost kupovine putem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru jednog od njegovih najlepših naselja - naselje Golija Na 10 minuta hoda od centra, u blizini odmarališta Golija, Titove vile, crkve, Pepka, Maksija i mnogih drugih uslužnih i turističkih sadržaja Stan ima 39m2 Nalazi se na 3....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.700 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 52m², smešten na idealnom 3. spratu. Stan odlikuje odlična struktura i maksimalna iskorišćenost prostora. VRHUNSKA LOKACIJA Stan se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini najvažnijih turističkih i rekreativnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 85.700 €, 29,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRELEPA, KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007064.Prodaje se kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi  3.spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari u blizini Bulevara Evrope. Stan je dvorišno orijentisan, prodaje se potpuno opremljen,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 424)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>