• GoHome Professional
3.sprat do 59000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 3.sprat do 59000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 59000 eura

  • Za upit "3.sprat do 59000 eura" pronađeno 158 nekretnina - prosečna cena 1.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 56000 eura (malo jeftiniji)
    • 61000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 4.sprat
    • parket
    • parking
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRBAS, 52.000 €, 72,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za kuću, trosoban stan u centru Vrbasa treći sprat, kompletno izolovan sa tarasom. Spavaća soba, dve dečije i dnevna soba. Terasa, U potkrovlju, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor (kancelarija) u najužem centru grada. Nalazi se na trećem spratu, pogodan za razne delatnosti. Odlična investicija. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.400 €, 28,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Stan je po strukturi garsonjera i površine je 28m2. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Sastoji se od dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Vlasništvo 1/1. -Uknjižen. -Čista i uredna dokumentacija. -Vlasnik prihvata prioritetno keš kupce. - Odlična lokacija, u blizini su linije gradskog prevoza. -Mali stan/studio, salonske visine. - Korisna (grejna) merena kvadratura je 17m2. - Uknjižen na 12m2. - Idealan je kao investicija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, na 3. spratu od 5, nalazi se ovaj apartman. Na 26m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa sa niša kuhinjom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Moderno, funkcionalno kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 60.700 €, 30,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi jednosobni stanovi površine 30.35 m² , koji čine hodnik, 2 višenamenske sobe ,kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve ulice i Saborne crkve....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan je površine 59 kvadratnih metara, na 3. spratu nadogradnje zgrade u glavnoj ulici Velikog Gradišta. Nadogradnja je sazidana 2004. godine a ja sam se uselila 2008. Prvi sam kupac stana, koji ima hodnik, kupatilo, dve manje spavaće sobe i kuhinju/trpezariju povezanu s dnevnim boravkom.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 48.400 €, 31,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Klasičan jednosoban, a trenutno u funkciji jednoiposobnog. Treći sprat bez lifta, iznad ima još jedan sprat (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052831 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.900 €, 34,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 1.5S, 34m2, III sprat, norveški radijatori, terasa, spa centar Na prodaju nameštena, uknjižena nekretnina u zgradi koja poseduje spa centar. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, terasa. Zgrada poseduje lift. Nekretnina moderno i sa dosta ukusa nameštena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 47.500 €, 26,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m, koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, KULA, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 61.050 €, 33,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052980. VRDNIK, CENTAR, GARSONJERA, 33 m2. Investirajte pametno! Na prodaju komforna garsonjera u izgradnji, sa rokom izgradnje decembar 2025. Garsonjera je pozicionirana na trećem spratu zgrade sa liftom, dvorišne orjentacije. Moderan dizajn i kvalitet gradnje ovog investitora....

 
 
 
  Stan, VINIK, 46.000 €, 26,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo više manjih stanova u novoj zgradi. Ovaj stan je na trećem spratu,sastoji se od sobe sa kuhinjom ,spavaća soba,kupatilo i terasa Zgrada je ozakonjena i može kupovina putem kredita. Za više informacije pozvati:065/222 3922. Libo agencija upisana u registar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan stan smešten na mirnom obodu Košutnjačke šume, u blizini Aleksandar kluba i ski staze. Nalazi se na trećem spratu održavane stambene zgrade sa prepoznatljivom fasadom od crvene cigle. Stan je prijatnog rasporeda i obuhvata ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – dvosoban duplex stan površine 23m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat, uknjiženo, jedan vlasnik. Stan se prodaje sa svim nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110899. Prelep, kompletno namešten, dvosoban salonski stan površine 60m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja je jedno od kulturnih dobara Novog Sada, locirane u neposrednoj blizini pešačke zone. U cenu zakupa su uračunate režije osim struje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BRUS, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Jednosoban stan na Kopaoniku-Brzeće,novogradnja,blizina žičare i Gondole,grejanje na struju,odmah useljiv,III sprat,lift,moguća i zamena za stan u Novom Sadu ili auto. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.000 €, 32,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, Novogradnja 32m2 Nova Pazova, Svetosavska bb, Novo Naselje. U okviru kompleksa "Sky City Residence". Treći sprat, zgrada poseduje Lift itd... Useljenje kraj 2024. Cena 45.000eur. Za više informacija na tel. 062421515 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BRUS, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u sklopu hotela na trećem spratu bez lifta. Hotel poseduje recepciju i restoran. Apartman se sastoji se od jedne prostorije, kuhinje i kupatila. Prodaje se nenamešten. Nalazi se na 15-ak km od hotela Grand na Kopaoniku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam, izuzetnu nekretninu dvosoban stan u starogradnji. Površina stana je 48m2 na 3 spratu, nije poslednji. Nekretnina u izuzetno dobrom stanju, delimično renoviran stan. Renovirano kupatilo i postavljena PVC stolarija. Uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta. Vrhunska ponuda,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 158)

<< <1 2 3 4> >>