• GoHome Professional
3.sprat do 54000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 54000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 54000 eura Najnovije

  • Za upit "3.sprat do 54000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 51000 eura (malo jeftiniji)
    • 56000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 54.600 €, 41,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Aerodromu, renoviran( pvc stolarija, kupatilo, kuhinja), povrsine 41m2, na 3 spratu, cg, nema lift, ima podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i terase. Cena 54600 evra .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 53.560 €, 44,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

41558, 061 234 30 11 Stefanela, Nov dvoiposoban stan na trećem spratu, u zgradi u kojoj su radovi u završnoj fazi i nalazi se uvučeno od glavnog puta. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu. .

 
 
 
  Stan, VRBAS, 53.500 €, 69,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra -1017696- Prodaje se odličan stan u centru Vrbasa. Zgrada se nalazi na glavnoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu. Iznad jednog dela stana nalazi se stan, ostatak stana je pod krovom. Nema kosina. redovni prozori. Funkcionalan raspored. Trenutno je u funkciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109518.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan (71m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan i nalazi se na veoma atraktivnoj i traženoj lokaciji u gradu. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 53.000 €, 37,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, III sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 3.sprat do 54000 eura (167)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>