• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura 40 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 130000 eura 40 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura 40 m2 kablovska

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura 40 m2 kablovska" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 2.431 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.150 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TREĆI SPRAT . TERASA . LIFT . POVRAT PDVA. LIMAN 5.. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.690 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Komforan jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji – Detelinara 📍 Kod OŠ Dositej Obradović Na prodaju kompletno namešten stan površine 41 m² , smešten na 3. spratu novije zgrade sa liftom 🛗. Raspored je maksimalno iskorišćen: odvojena spavaća soba , dnevni boravak , kuhinja i terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 130000 eura 40 m2 kablovska'
132.550 €
132.550 €
21.450 €
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 133.900 €, 39,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Odličan, sređen, uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, a nadomak osnovne škole, vrtića i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, manja kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.900 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Lasla Gala, površine 41m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na trećem spratu. Prodaje se sa opremljenom kuhinjom, belom tehnikom i klimom. Uz stan i parking mesto.....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 89.769 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39.03m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Na prodaju odličan dvosoban stan u zgradi investitora ,,Pronix" u ulici Sime Matavulja - Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom itrpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase - Dvorišno je orijentisan - Stan je potpuno nov i neuseljavan - Nalazi se na trećem spratu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan novi stan u centru Zlatibora Stan se nalazi na samo 5 minuta lagane šetnje od jezera u blizini pijace , nove autobuske stanice, Gondole, trga, parka, Idee, poslastičarnice, niza restorana i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor Kvadratura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.520 €, 41,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u Vojvode Stepe, u blizini Autokomande Stan je jednoiposoban kvadrature 41m2 Struktura stana - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (sa garderoberom u koji se ulazi - walk in closet), kupatila i terase Stan se nalazi u novoj, luksuznoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu – Vojvode Šupljikca. Lokacija je izuzetna, na svega nekoliko minuta hoda do strogog centra grada, keja, osnovne škole, marketa, kao i više linija javnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru jednog od njegovih najlepših naselja - naselje Golija Na 10 minuta hoda od centra, u blizini odmarališta Golija, Titove vile, crkve, Pepka, Maksija i mnogih drugih uslužnih i turističkih sadržaja Stan ima 39m2 Nalazi se na 3....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.420 €, 38,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan u samom centru grada(pešačka zona)Zmaj Jovina ulica.Ono sto posebno izdvaja ovaj stan je lokacija i dostupnost svih gradskih sadržaja koji se nalaze na svega nekoliko minuta hoda.Stan se nalazi na 3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 112.000 €, 42,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Jednoiposoban stan na Salajci,kvalitetna gradnja i oprema u zgradi, III sprat,pogled na grad,lift . . . Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 114.000 €, 38,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan – Zmaj Jovina ulica, 38m², uknjižen U ponudi je jednosoban stan površine 38m², koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najatraktivnijih ulica u centru grada – Zmaj Jovinoj. Karakteristike: Površina: 38m² Lokacija: Zmaj Jovina Sprat: 3. sprat (zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.850 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.500e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.950 €, 42,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TREĆI SPRAT. LIFT. TERASA.POVRAT PDVA. LIMAN 5. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Stan ima 38m2 Nalazi se na 3 spratu od 6 nove, kvalitetno napravljene zgade Zgada ima lift Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji površine 42 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Grejanje je etažno sa podnim sistemom, što obezbeđuje dodatni komfor i energetsku efikasnost. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Lokacija: Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru u naselje 25. maj Stan se nalazi se na 1km od centra i jezera u ulici Andrije Jevremovića Mirna lokacija sa dosta zelenila,više restorana, kafića, parkova, na 5 minuta od vidikovca Karaula, Stan ima 38m2 Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m² (podrum), na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m², na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodice sa decom. Nalazi se preko puta obdaništa i osnovne škole Svetozar Marković Toza. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.400 €, 37,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 37 m² nalazi se na trećem spratu zgrade na Telepu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase sa ostavom. Sjajan uknjižen stan u novogradnji. Ima lep pogled na Frušku goru i jako je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na prodaju na Zlatiboru u okviru naselja Kamalj Naselje Kamalj predstavlja jedno od najlepših naselja na Zlatiboru i jednu od poslednjih zelenih oaza u blizini centra Idealno za one koji žele da uživaju u miru i tišini okruženi borovom šumom U neposrednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>