• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura 1.sprat do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 130000 eura 1.sprat do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura 1.sprat do 1800 eura/m2

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura 1.sprat do 1800 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.399 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
26.04.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 130000 eura 1.sprat do 1800 eura/m2'
124.578 €
124.578 €
77.126 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 82.425 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Aparmani u izgradnji na Kopaoniku u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa (za poznavaoce Kopaonika između MILMARIA i Kraljevih Čardaka) na putu Rudnica -Kopaonik, na oko 4km od centra Kopaonika , u prizemlju Vile,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 169,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.feniks.rs

Kuća u lepom delu Zlatibora na 2 ara placa. Kuća je na 3 nivoa, ima garažu i 4c parking mesta ispred kuće. Kvalitetno je građena a cena je više nego povoljna. Pogodna je za život ali i za izdavanje. Prizemlje: 2 sobe, kuhinja, kupatilo. Prvi sprat 3 sobe, kuhinja, kupatilo. Potkrovlje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>