• GoHome Professional
3.sprat do 120000 eura što skuplji 1.sprat Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 120000 eura što skuplji 1.sprat Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 120000 eura što skuplji 1.sprat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "3.sprat do 120000 eura što skuplji 1.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata u naselju Adice, Novi Sad. Stan je funkcionalne strukture i pruža dobar raspored prostora za udoban svakodnevni život. Nalazi se u mirnijem delu grada, u okviru naselja Adice, što ga....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u ekskluzivnom naselju Dedinje. Stan je površine 90m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od samo šest stanova. Izuzetno komforan i lepo ušuškan. Po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju stan na izuzetno traženoj lokaciji, u delu Crvenog pevca u Nišu. Ovaj jednoiposoban stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0. 5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 120.250 €, 48,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i funkcionalan stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 48 m² nalazi se na prvom spratu, što ga čini lako dostupnim i veoma praktičnim za svakodnevni život. Ova nekretnina je idealna za pojedince, parove ili kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120000 eura što skuplji 1.sprat zadnjih 7 dana (78)
  • 3.sprat što skuplji 1.sprat zadnjih 7 dana (3)
  • 3.sprat do 120000 eura što skuplji zadnjih 7 dana (84)
  • 3.sprat do 120000 eura što skuplji 1.sprat (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.