• GoHome Professional
3.sprat do 110000 eura što skuplji 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 110000 eura što skuplji 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 110000 eura što skuplji 40 m2 Najnovije

  • Za upit "3.sprat do 110000 eura što skuplji 40 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KNEŽEVAC, 64.000 €, 37,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u Rakovici U ponudi je novogradnja u Kneževcu u ulici Muminovačkoj bivšoj(Kneževačkoj). Useljiv od Marta 2024 godine. Stan je po strukturi jednoiposoban, sastoji se od ( hodnika,dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije,kupatila,spavaće sobe i terase) ,a postoji isti i na 3....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.000 €, 38,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjižen, jednoiposoban stan od 38.4m2 na Bulevaru Evrope (Zoned zgrada), odmah useljiv. Stan se nalazi na trećem spratu, dvorišno je orijentisan i ima terasu. Troškovi grejanja su niski i plaćaju se po potrošnji u zimskoj sezoni. Cena 121 000 EUR. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.000 €, 38,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, predstavlja jednoiposoban stan- Bulevar Evrope, Novi Sad. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade za koletivno stanovanje, poseduje lift i terasu. Dnevni boravak sa uvučenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.000 €, 38,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122691, III/VI, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se uknjižen, namešten jednoiposoban stan od 38.4m2 na Bulevaru Evrope, odmah useljiv. Stan se nalazi na trećem spratu, dvorišno je orijentisan i ima terasu sa lepim pogledom. Troškovi grejanja su niski i plaćaju se po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054780, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 40m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade novije, kvalitetne gradnje na Podbari. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na manju terasu, spavaću sobu, i kupatilo. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji vlasnik prodaje uknjižene jednoiposoban stan 42 m2 3.sprat, lift, gradsko centralno grejanje Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura: 43 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 129.986 € na 120.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 129.986 €
22.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep stan u samom centru grada u Jevrejskoj ulici.. Stan je kompletno renoviran, svetao, topao i prijatan kako za život, tako za izdavanje ( ranije se izdavao kao stan na dan).U stanu je sve novo postavljeno i ugrađeno. Stan ima veliku prostranu sobu, odvojenu kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.500 €, 41,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan na Petrovaradinu. Sklonjen od gradske gužve, a opet na 1km od strogog centra grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, redovna etaža. Grejanje na gas po utrošku. Stan poseduje parking mesto u dvorištu zgrade koje je u ceni. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.100 €, 43,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se jednoiposoban stan - 43.30 m 2 na drugom spratu (isti stan je dostupan i na prvom i trećem spratu) 2.750 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 3.sprat do 110000 eura što skuplji 40 m2 (228)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>