• GoHome Professional
3.sprat do 110000 eura što jeftiniji Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 110000 eura što jeftiniji Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 110000 eura što jeftiniji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "3.sprat do 110000 eura što jeftiniji zadnjih 7 dana" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.292 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 43,01m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 110000 eura što jeftiniji zadnjih 7 dana'
115.450 €
62.968 €
63.000 €
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83-73 . Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i potpuno opremljen stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji koja pruža mir i praktičnost za svakodnevni boravak ili izdavanje. Stan je strukture 1.5 i prostire se na 37 m². Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od ukupno tri sprata.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan, na top lokaciji kod parka Sveti Sava. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su vrtić, park Sv. sava, Tržni centar Delta, osnovna škola. Uknjižene površine 37m2, sa odličnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera površine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102550 CENA 102.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN jednosoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Detelinarske pijace. Stan se sastoji velike i prostrane sobe sa kuhinjom, kupatila i zastakljene terase. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 34,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera, koja jednim potezom postaje jednosoban stan, što i jeste u papirima. Nalazi se u vrlo atratkivnoj ulici, blizina Bulevara, SNP-a.Svetla....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 103.000 € na 105.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 105.100 €, 33,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 103.000 €
16.05.2026 - 105.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelep, svetao 1.5 soban stan od 33m2, u stvarnosti 34m2, u blizini dva bulevara- bulevara Evrope i bulevara Patrijarha Pavla i novoplaniranog mosta preko dunava.3. Sprat ( nije poslednji )bez lifta, u manjoj zgradi sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom, sa parkingom iskljucivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.860 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054857, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 38 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 38 m2, pozicioniran na trećem spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA SATELITU---Agencijska šifra: 1007993. Prodaje se prostran dvosoban stan od 50 m2 na trećem spratu zgrade na Satelitu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Stan je dobrom stanju, stavljena je PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 45,76m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.800 €, 53,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura: 43 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat:....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>