• GoHome Professional
3.sprat do 1100 eura/m2 potkrovlje 200 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 1100 eura/m2 potkrovlje 200 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 1100 eura/m2 potkrovlje 200 m2

  • Za upit "3.sprat do 1100 eura/m2 potkrovlje 200 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život višečlane porodice ili izdavanje stambenih nivoa! .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNONEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen balans između mira i dostupnosti – u neposrednoj blizini se nalaze tržni centar, akva park, restorani, prodavnice i brojne turističke atrakcije.....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 205.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Ripanj, Put za Petrino brdo, 5.0 kuca od 200.5 m2 sa 2 terase, na placu od 20 ari (uknjizeno 6.94 ari placa, ostatak do 20 ari se koristi i ne moze se kupiti), PR + I + PTK, eg (struja, pelet), uknjizena na 200 m2, 2 garaze, pomocni objekat.....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARADAC, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Aradac – četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 1100 eura/m2 potkrovlje 200 m2 (353)
  • 3.sprat do 1100 eura/m2 200 m2 (12)
  • 3.sprat do 1100 eura/m2 potkrovlje (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>