• GoHome Professional
3.sprat do 1100 eura/m2 luksuzan 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 1100 eura/m2 luksuzan 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 1100 eura/m2 luksuzan 140 m2

  • Za upit "3.sprat do 1100 eura/m2 luksuzan 140 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 47.000 € na 45.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 45.000 €, 135,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 45.000 €
23.11.2025 - 47.000 €
20.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zasebna kuća na placu od 13ari u blizini glavnog puta. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel Hyde Hill i luksuzni kompleksi za stanovanje. Kuća je uknjižena na vlasnika 1/1, čvrste konstrukcije....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 132.000 €, 130,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za perfekcioniste Donji nivo: prostrana dnevna soba u open space konceptu, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa tuš kabinom i velika terasa za uživanje u zalascima sunca. Gornji nivo: veliko predsoblje sa prostorom za walk-in garderober, dve spavaće sobe i radna/manja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 155.000 €, 138,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN LUX KUĆALux kuća na 20 min od Beograda,TC Ikea, VrčinOdlična ponuda, Lux - moderna kuća (vikendica) zastanovanje I odmor, novogradnja, površine 112 m2 + 20 m2 + 16 m2, koja pruža priliku za uživanje u idiličnoj oazi mira nadomak Beograda u naselju Vrčini spod Avale.Kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 144,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna salonska kuća u blizini centra grada površine 144 m2 na placu od 3,83 a. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, još jedne odvojene trpezarije, tri spavaće sobe od kojih je jedna u potkrovlju, dva kupatila i suterena u kom se nalazi kotlarnica....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSANDROVAC, 96.000 €, 130,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Aleksandrovac (Žabari) – Porodična kuća 130 m² + letnja kuhinja + 10 ari placa – lux mir i prostor! Lokacija: Širi centar, gradska zona, mirna ulica – idealna za porodičan život Površina kuće: 130 m² Plac: 10 ari – uređeno dvorište + pomoćne prostorije Letnja kuhinja: 48 m² zaseban....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 158.000 €, 152,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa kuća na odličnoj lokaciji, odličan raspored prostorija, grejanje centralno na struju, pvc stolarija, luksuzna gradnja, demit fasada, dve garaže u dvorištu, lep balkon... Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo nov, delimicno namešten poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje i opreme. Raspored prostorija je odlično organizovan što omogućava višenamensko korišćenje prostora. Ovaj svetao prostor čine "open space" deo i tri zasebne kancelarije,dva luksuzna kupatila,dve velike....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106678. Izdaje se prazan poslovni prostor od 127 m2 sa dve terase površine od ukupno 60m2, prostire se na celoj etaži 6. sprata nove zgade sa liftom na Novom Naselju. Ovaj svetao poslovni prostor se sastoji od jednog dela open space, tri zasebne kancelarije, dva....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 1100 eura/m2 luksuzan 140 m2 (17)
  • 3.sprat luksuzan 140 m2 (36)
  • 3.sprat do 1100 eura/m2 140 m2 (14)
  • 3.sprat do 1100 eura/m2 luksuzan (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>