• GoHome Professional
3.sprat 90 m2 novogradnja do 130000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat 90 m2 novogradnja do 130000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat 90 m2 novogradnja do 130000 eura

  • Za upit "3.sprat 90 m2 novogradnja do 130000 eura" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.370 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat 90 m2 novogradnja do 130000 eura'
96.820 €
96.820 €
134.630 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 135.200 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se veoma lep i prostran trosoban stan u novogradnji,na atraktivnoj lokaciji površine 82 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora (kupatilo i toalet), ulaznog hodnika i terase. Kosine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.600 €, 97,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče da kupe ovaj stan. Zgrada je izgrađena 2020-te. godine od najkvalitetnijih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>